EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

​ACO’dan Bol Ödüllü Ürün: Walk-in

Banyo drenaj sistemlerinde mükemmel işlevselliğin yanı sıra estetiği de birarada sunan ACO’nun, RedDot Product Design Award 2015 ödüllü Walk-in duş kanalı banyo alanlarına güvenliği de getiriyor.

Daha önce If Product Design Award 2010, Universal Design Award 2012 ödüllerini alan ACO Walk-in duş kanalının yeni geliştirilen modeli, RedDot Product Design Award 2015 ödülü ile ACO’nun tasarım ve işlevsellik değerlerini yansıtıyor.

Tüm ACO ürünleri gibi hijyen unsuru ön planda tutularak tasarlanan ACO Walk-in, özellikle görselliğin ön planda olduğu uygulamalar için mükemmel bir seçenek olarak sunuluyor.

Yerde biriken su damlalarının toplanıp drene edilmesi için geliştirilen Walk-in, yeni geliştirilen modeli ile artık duş alanı içinde de kullanılabiliyor. Walk-in duş kanalının plastik katkılı olarak tasarlanan yeni ızgarası, ürünün doğrudan duş alanına uygulanabilmesine olanak tanıyor. %65 ahşap, %35 plastik katkılı olarak geliştirilen yeni ızgara, tam su dayanımı sağlayarak daha uzun ömürlü bir kullanım garantisi sunuyor.

Walk-in ile banyo alanı içerisinde ıslak ve kaygan zemin riski de ortadan kaldırılıyor. 500mm genişliğindeki ızgara, 700mm’den 1200mm’ye kadar farklı ölçülerde sunuluyor.

Evlerin dışında duş kullanımının yoğun olduğu alanlar (havuz duşları, spor salonları, okullar, vb.) için serinin tamamlayıcısı olarak DN50 çıkışlı EasyFlow Polietilen süzgeç alt gövdesi Walk-in ile akuple olarak kullanılabiliyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)