EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

​Ideal Standard’dan Minimalist Ve Zarif Bir Armatür Tasarımı

200 yıllık köklü bir geçmişe sahip dünyanın lider banyo ürünleri markası Ideal Standard, özgün çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek tasarladığı Tonic II Armatür serisi ile lavabo, bide, küvet ve duş teknelerini tamamlayan mükemmel tasarımı ile banyolara, zarif ve doğal bir hava katıyor.

Dünyaca ünlü Alman tasarım ofisi Artefakt Design Studio tarafından tasarlanan ve IF Design Award 2015'te ödüle layık görülen Ideal Standard’ın Tonic II Armatür serisi, bütünsel bir çözüm sunarak banyoların vazgeçilmez tasarımları arasında yerini alıyor.

Banyolar artık daha güvenli

Tonic II Armatür, lavabo, bide, küvet ve duş teknelerini tamamlayıcı birbirinden mükemmel batarya ve aksesuarlar sunuyor. Cool Body teknolojisi ile termostatik yüzeyin hiçbir zaman aşırı ısınmasına izin vermeyerek tam bir güvenlik sağlıyor.

%50’ye varan su tasarrufu ile tüketici ve çevre dostu

Geliştirdiği teknolojilerle çevreci özelliğini her defasında ortaya koyan Ideal Standard, Tonic II Armatür serisinde kullandığı Click teknoloji ile %50’ye varan su tasarrufu sağlayarak tüketici dostu olduğunu da kanıtlıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)