EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

​Vestel LED Aydınlatma LED&LED Lighthing Fuarı’nda

Türkiye LED aydınlatma pazarının lideri olan Vestel, bu sene on birincisi düzenlenen LED&LED Lighthing fuarında enerji tasarrufunda lider LED aydınlatma ürünlerini görücüye çıkarıyor.

LED Aydınlatma sektöründeki en son teknolojilerin sergileneceği LED&LED Lighthing fuarında, Vestel ödüllü Orion ve Milkway ürünlerinin yanı sıra yeni Alfa Grubu ürünlerinin tanıtımını da gerçekleştirecek.

Orion ve Milkway ürünlerinin yanı sıra fuarda bu yıl Alfa ürün grubu ile de iddialı olduklarını vurgulayan Vestel LED Aydınlatma Satış ve Pazarlama Müdürü Tunç Göz, “Türkiye’de LED’e dönüşümü sağlayacak en büyük adaylardan biriyiz. Vestel City Manisa’da tasarlanıp üretilen Alfa ürün gruplarımızla artık konvansiyonel aydınlatma ile fiyatları eşitliyoruz” dedi.

Fuarda Vestel LED Alfa grubu ürünlerinin tanıtımını yapılacak

Yeni Vestel Alfa Panel’ler 2 ve 3 modüllü karo tavan versiyonlarıyla fuarda tüketicilerle buluşuyor. Vestel’in iki modüllü Alfa Panel’i 25W ve 2300lm değerine sahipken, 35W 3 modüllü panel ise 3000lm değerine sahip. Avantajlı fiyatlarla Ekim ayında piyasaya sürülecek yeni Alfa Paneller sıra dışı tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Alfa Downlight’lar ise 10W,14W ve 21W güç opsiyonları, 4”,6” ve 8” boyut opsiyonları ve yeni tasarımlarıyla görücüye çıkıyor.

Ödüllü ürünler de fuarda sergilenecek

Vestel, fuarda tasarım ödüllü ürünlerini de sergileyecek. Vestel LED aydınlatma tasarım ekibi tarafından tasarlanan ve geçtiğimiz aylarda “A Design Awards” yarışmasında “Aydınlatma Ürünleri ve Projeleri Tasarımı” kategorisinde iki ödül alan tamamen yerli üretim yeni park ve bahçe aydınlatma armatürler grubunu da fuarda tüketicilerle buluşturuyor. Vestel’in yeni park ve bahçe aydınlatma ürünleri Orion Platinum birincilik ödülünü, Milkyway ise Gold ikincilik ödülüne layık görülmüştü.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)