EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

​Doğadan Gelen Dayanıklılık: VitrA’nın Seramik Dokulu Karoları

VitrA’nın Nature koleksiyonunda yer alan Seramik Dokulu Yer ve Duvar Karoları, modern tasarımlarıyla mekânlara derinlik ve zenginlik katıyor. Uzun ömürlü, sağlam ve kullanışlı seramiği; doğal renk, doku ve desenlerle birleştiren karolar; dekorasyonuyla öne çıkmak isteyen mekânlar için mükemmel çözümler sunuyor. Terra Nova, Futura, Rococo, Festa, Catwalk, Millenium, Skyline, Sepia, Opera, Favorite, Metro Tiles ve Collection seçenekleri bulunan karolar, farklı dekor ve bordürlerle tamamlanabiliyor.

Toprağın doğallığından esinlenilerek tasarlanan Terra Novaporselen karolar; vanilya, taba, siyah, moka renkleriyle, bulunduğu yere sıcak ve çağdaş bir atmosfer katıyor. İç mekânların yanı sıra, dayanıklılığı sayesinde yoğun trafikli dış mekânlar için de uygun olan 60x120, 80x80, 60x60, 40x80 cm ölçülerindeki Terra Nova serisi, farklı desen ve bordür seçenekleri sunuyor. Seride, 80x80 ve 60x60 cm boyutlarında 8 desenden oluşan patchwork tarzı dekorlar; 30x30 cm ebadında desenli 2 bordür de bulunuyor.

Doğal renklerin modern sunumunu yansıtan Millenium duvar karoları, yumuşak ve mat görünümle zıtlık yaratan altın, platin, bronz kaplı dekor ve bordürleriyle, üç boyutlu bir algı yaratıyor. Beyaz, açık vizon, vizon, koyu kahve ve antrasit renklerde, 30x60 cm ebadındaki karolar, dalgalı desenleriyle beğeni topluyor. Serinin 10x60 cm ebadındaki bordürleri, iç mekân duvarlarına özgün bir hava katıyor.

Geniş renk seçeneklerine sahip, porselenin dayanıklılığını ön plana çıkaran Skyline serisi, yalnız evlerde değil ofislerde de tercih ediliyor. Krem, açık ve koyu vizon, kemik, gri, moka ve antrasit renkleri, 60x60 ve 30x60 cm boyutlarıyla sunulan ürünler, yüzeylere ipeksi mat bir görünüm kazandırıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)