EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Addo Furniture, Orgatec’te Yeni Tasarımlarını Tanıttı

Uluslar arası tasarım anlayışı ile ofis mobilyaları sektöründe özgün ve modern tasarımlara imza atan Addo Furniture, Köln’de düzenlenen Orgatec fuarında yeni tasarımlarını sektör profesyonellerine tanıttı. İç pazarda yakaladığı güçlü ivmeyi yeni pazarlara taşımak adına yeni iş birlikleri geliştiren Addo, Sezgin Aksu imzası taşıyan Piuma raf sistemi, Alfred askılık, Twist ve Dondola puf, Hub masa sistemi gibi yeni tasarımları ile sektörde fark yaratmaya hazırlanıyor. 

Tasarımın hayatın her alanında önem kazanmasından yola çıkarak iş hayatına özel ürünler geliştiren Addo Furniture, yeni nesil tasarımlarını ofis mobilyası sektörün en büyük buluşma noktası Orgatec’te tanıttı. Kaliteli, fonksiyonel ve tasarım odaklı ürünleriyle iddialı bir çıkış yakalayan Addo Furniture, tasarımın gücünü yeni koleksiyonuyla bir kez daha Orgatec’te ortaya koydu. Bridge koleksiyonunda olduğu gibi yine Sezgin Aksu imzası ile hayata geçirilen yeni tasarım HUB, Addo Furniture’in özgün tasarım çizgisini, fonksiyonelliğini ve modern ofis yaşamının gerekliliklerini taşıyor. Yine Sezgin Aksu imzası taşıyan yeni ürünler Piuma raf sistemi, Alfred askılık, Twist ve Dondola puf, fuarda ilgi çeken yeni tasarımlar arasında yerini aldı. 

Yeni nesil ofis yaşamına Addo imzası… 

Global pazarda güçlü varlık gösterme hedefi doğrultusunda Almanya, İrlanda, Rusya, İsviçre, Avusturya, Libya, Azerbaycan, Türkmenistan gibi birçok ülkeye ihracat gerçekleştiren Addo Furniture, Ortadoğu ve Avrupa’dan gördüğü yoğun talep ile portföyüne yeni ülkeler ekledi. Addo Furniture, özel projelerden küçük ofislere kadar tüm alanlarda estetik ve fonksiyonelliği buluşturarak yeni nesil ofis yaşamına imzasını atıyor.  Sezgin Aksu & Silvia Suardi ve Erhan Bektaş gibi başarılı tasarımcılarla işbirlikleri gerçekleştiren Addo Furniture, sektöre damgasını vuran Sezgin Aksu tasarımı ‘Bridge’ koleksiyonunun ardından yeni bir koleksiyonu tanıtmaya hazırlanıyor. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)