EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Addo Furniture O- Live İle Ofiste Doğru Koltukta Oturduğunuza Emin Olun!

Yenilikçi ürünlerini üstün tasarım anlayışı ile birleştirerek hayata geçiren dinamik marka Addo Furniture, günlük ofis hayatında maksimum fonksiyonellik sağlayacak bir tasarıma imza attı. Beden sağlığına pozitif etki sağlayan ve ergonomik özelliğiyle performans kaybını azaltan O-Live koltuk, iş verimliliğine yaptığı pozitif katkının yanı sıra canlı renkleriyle dekorasyona dinamizm katıyor. 

Günün en az 9 saatini masa başında çalışarak geçirdiğimiz düşünüldüğünde, ofis sandalyesinin ergonomisi ve fonksiyonelliği oldukça önem kazanıyor. İş verimliliğini etkileyen bir unsur olan ofis sandalyesi, aynı zamanda işten duyulan memnuniyeti de etkiliyor. Ofis tasarımında yenilikçi ürünlere imza atan Addo Furniture, hareketsizlik ve duruş bozuklukları gibi sorunlardan yola çıkarak kullanıcısına maksimum rahatlık sağlayan O-Live koltuğu geliştirdi. File ve kumaş döşeme olarak iki farklı seçeneği bulunan O-Live’in her iki tasarımında da sırt kısmı iki farklı bölümden oluşuyor. O-Live, geniş oturma alanı, yumuşak hatları, güven veren iskeleti, file döşeme tasarımındaki yumuşak file sırtı, opsiyonel bel desteği, opsiyonel kafalığı, 3D kolçağı ve yumuşak kol desteği ile uzun çalışma saatlerinde ofis sakinlerinin en büyük destekçisi olmaya aday. 

Kumaş döşeme seçeneğinde yüksek ve alçak sırt opsiyonuyla birlikte dizayn edilen O-Live, iki bölgeli sırt tasarımı ile kullanıcısına koltuğu kişileştirme şansı tanıyor. Executive O-Live tasarımında sırt ve kol dayama kısmı gerçek ya da suni deri ile kaplanabiliyor. Double kalınlıkta süngerden tasarlanan hareketli bel destek bölümü kullanıcının belini sararak destek sağlıyor. Mükemmel dikiş detayları ve renkli oturak bölümü, O-Live’in zarif tasarımını destekliyor. 

Solvent içermeyen yapıştırıcılar kullanarak olası zararları sıfıra indiren Addo Furniture, her ürün grubunda olduğu gibi O-Live koltuk grubunda da ürünleri 5 yıl boyunca garanti kapsamına alıyor. Ürünler kullanım süresi dolduğunda %96 oranında geri dönüştürülebiliyor. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)