EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Kardemir’in İstanbul Ofisinde Addo İmzası

Ofis mobilyası sektöründe inovasyon ve tasarımı bir araya getirerek özgün çalışmalara imza atan Addo Furniture, demir-çelik devi Kardemir’in İstanbul ofisinde resepsiyondan bekleme alanlarına, yönetici odalarından toplantı salonlarına kadar tüm alanlarda özel çözümler geliştirerek ‘yeni nesil ofis’ yaşamını vurguladı. Projede yönetici ve personel gruplarında köprünün birleştirici yapısından esinlenilerek geliştirilen Sezgin Aksu imzalı özel seri Bridge kullanıldı.

Yenilikçi ve dinamik çizgisiyle ofis tasarımı alanında hızlı bir büyüme gösteren Addo Furniture, sürdürülebilir kalite ilkesiyle dev ofis projelerine özel çözümler geliştiriyor. Dünya çelik piyasasında ciddi bir paya sahip olan Karabük’lü demir- çelik devi Kardemir’in İstanbul Ataşehir’deki ilk ofis projesinde yer alan Addo Furniture, personel alanlarından yönetici odalarına, bekleme salonlarından konferans ve toplantı odalarına kadar tüm alanlarda özel çözümleriyle tasarımın gücünü yansıttı. 600 m2’lik alanda yer alan projede, ofis mobilyası sektörüne damga vuran Bridge serisi ile özgün çalışma alanları yaratıldı. Personel, executive ve toplantı masalarında Bridge’in tercih edildiği projede resepsiyon ve bekleme bölümlerinde Fly koltuklar kullanıldı. Modern ve yenilikçi çalışma alanlarında motivasyon ve iletişimi ön plana çıkaran tasarımlara imza atan Addo Furniture, Kardemir projesinde yeni nesil çalışma hayatının dinamiklerini estetik ve fonksiyonellikle buluşturarak özgür çalışma ortamları oluşturdu.   


Proje kimliğine özel tasarım çizgisi ile gelişmiş üretim altyapısı

İşlevsel ve estetik tasarımlarıyla projelere değer katan Addo Furniture, özel üretim altyapısı ile teknoloji, fonksiyonellik, materyal ya da renk seçiminde ihtiyaca göre farklı çözümler geliştiriyor. Hastane, kreş, üniversite gibi birçok farklı sektörün dinamiklerine özel üretim gerçekleştiren Addo Furniture, bünyesindeki ünlü tasarımcıları ve kendi kreatif ekibi ile 'özgün ve işlevsel tasarım' iddiasını koruyor.


Estetik ve fonksiyonelliği buluşturan tasarımlar

Global pazarda güçlü varlık gösterme hedefi doğrultusunda Almanya, Rusya, İsviçre, Avusturya, Libya, Azerbaycan, Suudi Arabistan, Afganistan, Dubai, Türkmenistan gibi birçok ülkeye ihracat gerçekleştiren Addo Furniture, özel projelerden küçük ofislere kadar tüm alanlarda estetik ve fonksiyonelliği buluşturarak tasarımın gücünü yansıtıyor. Son teknoloji tesisinde üretim yapan ve İstanbul Basın Ekspres’te tasarım vizyonunu ve özgün tarzını yansıttığı 1000 m2 yeni showroom’unda hizmet veren marka, sürdürülebilir kalite ilkesi ile Eczacıbaşı, Erdemir, Kardemir, Borusan gibi dev firmaların ofis tasarımlarını gerçekleştiriyor. Sezgin Aksu & Silvia Suardi ve Erhan Bektaş gibi başarılı tasarımcılarla işbirlikleri gerçekleştiren Addo Furniture,  yeni koleksiyonları ve özel projeleri ile gücünü artırıyor. Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)