EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

İstanbul Yeni Havalimanı Projesinde E.C.A SEREL Tercih Edildi

İGA İstanbul Yeni Havalimanı Projesi ,  vitrifiye markası E.C.A. SEREL ile güçlerini birleştirdi. İGA İstanbul Yeni Havalimanı projesinde E.C.A. SEREL, Hygiene Plus teknolojisine sahip yerli üretim armatür ve vitrifiyeleri ile yılda 200 milyon yolcuyu hijyen garantili uçuracak.

Türkiye’yi geleceğe taşıyacak en önemli mega projelerden İGA İstanbul Yeni Havalimanı’na E.C.A. SEREL ürünleriyle katkı sağlamaktan büyük gurur duyduklarını belirten Elmor Genel Müdür Yardımcısı Enver Öz şunları ifade etti:

“E.C.A. SEREL, 65 yıldır yerli sanayinin önemli bir markası olarak hizmet veriyor. Manisa’daki fabrikalarımızda sektörümüzdeki en ileri teknoloji kullanarak ürettiğimiz armatür, vitrifiye, kombi, vana, radyatör gibi ürünlerimizle ülkemizde hemen her evde yer almayı başardık. Üretim gücümüzle binlerce kişiye istihdam sağlıyoruz. Türkiye’den doğan global markalar arasına adımızı gururla yazdırdık. Bugün de ülkemizin gururu olacak bir diğer yerli projeyle, İGA İstanbul Yeni Havalimanı’yla güçlerimizi birleştirdik. Ülkemizin geleceğinde sorumluluk almak bizim için büyük bir onurdur. İGA İstanbul Yeni Havalimanı projesinde yerli ürün teşviki ile Türkiye’nin markalarına öncelik verildi. Bu projedeki iş ortağımız İGA’ya ve yüce milletimizin markamıza olan güvenine de sonsuz teşekkür ederiz”


 “Güvenle dokunulabilecek ortak kullanım alanları yaratıyoruz”

Türk kültüründe hijyenin özel ve önemli bir yeri olduğuna dikkat çeken Enver Öz şöyle konuştu:

“Türkiye’de ilk kez E.C.A. SEREL markasıyla üretilen Hygiene Plus teknolojili ürünler sayesinde güvenle dokunulabilecek ortak kullanım alanları yaratıyoruz. Kendi kendini temizleme ve hijyen sağlama özelliğine sahip ürünlerimiz kültürümüze yakışır hijyen ortamını yeni havalimanımıza da taşıyacak. Ülkemizin gurur kaynağı olan dünyanın en büyük havalimanı İGA İstanbul Yeni Havalimanı’nda halkımızın ve misafirlerimizin kendilerini evlerinde hissetmesini sağlayacağız.”

Hijyen ve su tasarrufu bir arada

Hygiene Plus teknolojisine sahip armatür ve vitrifiyelerin sadece üstün hijyen sağlamadığını aynı zamanda su tasarrufunda da önemli rol oynadığını belirten Enver Öz şöyle konuştu:

“İGA İstanbul Yeni Havalimanı projesinde kullanılacak E.C.A. SEREL markalı ürünler sayesinde su tüketimi minimuma inecek.  Her yıl sağlanan su tasarrufu ile ülkemizin doğal kaynaklarını koruma ve tüketimi azaltma anlamında da çok önemli bir adım atmış olacağız.”



Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)