EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Kardemir’in İstanbul Ofisinde Addo İmzası

Addo Furniture,  Kardemir’in İstanbul ofisinde resepsiyondan bekleme alanlarına, yönetici odalarından toplantı salonlarına kadar tüm alanlarda  çözümler geliştirerek ‘yeni nesil ofis’ yaşamını vurguladı. 600 m2’lik alanda yer alan projede, Sezgin Aksu tasarımı Bridge serisi ile çalışma alanları yaratıldı, resepsiyon ve bekleme bölümlerinde ise Fly koltuklar kullanıldı. 

Proje kimliğine özel tasarım çizgisi ile gelişmiş üretim altyapısı

Addo Furniture, üretim altyapısı ile teknoloji, fonksiyonellik, materyal ya da renk seçiminde ihtiyaca göre farklı çözümler geliştiriyor. Hastane, kreş, üniversite gibi birçok farklı sektörün dinamiklerine özel üretim gerçekleştiren Addo Furniture, bünyesindeki ünlü tasarımcıları ve kendi kreatif ekibi ile ‘özgün ve işlevsel tasarım’ iddiasını koruyor.

Estetik ve fonksiyonelliği buluşturan tasarımlar

Global pazarda varlık gösterme hedefi doğrultusunda Almanya, Rusya, İsviçre, Avusturya, Libya, Azerbaycan, Suudi Arabistan, Afganistan, Dubai, Türkmenistan gibi birçok ülkeye ihracat gerçekleştiren Addo Furniture, özel projelerden küçük ofislere kadar tüm alanlarda estetik ve fonksiyonelliği buluşturarak tasarımlarını yapıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)