EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

E.C.A.’dan Doğa ve Kullanıcı Dostu İki Yeni Seri

Tasarımlarındaki iddia, A Design ve Iconic Awards tasarım ödülleriyle de tescillenen Icon ve Purity serileri; E.C.A serilerinde bir standart olan yeşil bina sertifikasyon kriterlerini karşılayan su tasarrufu sağlayan seçenekleri ile de dikkat çekiyor.

Geliştirdiği teknoloji ve yeniliklerle insan sağlığını ve çevresel duyarlılığı ön planda tutan E.C.A, armatür ürün ailesine ezber bozan 2 yeni seri ekledi. Tasarımlarındaki iddia, A Design ve Iconic Awards tasarım ödülleriyle de tescillenen Icon ve Purity serileri; E.C.A serilerinde bir standart olan yeşil bina sertifikasyon kriterlerini karşılayan su tasarrufu sağlayan seçenekleri ile de dikkat çekiyor. Çevreye katkısının yanı sıra standart olarak Hygiene Plus teknolojisiyle üretilen Icon ve Purity serileri; tasarım, çevre duyarlılığı ve hijyen hassaslığı ile banyo ve mutfakların vazgeçilmezi olacağa benziyor.

E.C.A. Purity, modern mekanlara kusursuz estetik sunuyor 

Geometri ve estetiğin kusursuz birleşimiyle meydana gelen E.C.A. Purity armatür serisi, modern mekanlar için ideal bir tercih oluşturuyor. Minimalizmin temel alındığı seride, pürüzsüz yüzeyler ve yumuşak hatlar ile yalın bir görünüm hedeflenirken, kullanım ergonomisi ürünleri ön plana çıkartıyor. 

İnovatif E.C.A. Purity serisi kullanıcı dostu ürünleri, ince ve zarif çizgileri ile dikkat çekiyor. Tüm şıklığının yanında sunduğu 3 boy lavabo alternatifi ve ankastre banyo-lavabo ürünleriyle Purity özel mekanlara sahip olmak isteyenler için çok güçlü bir aday..

Sektöre yenilikçi bir bakış açısı ile tasarlanan seri, E.C.A. kalitesi ile beğenilere sunuluyor.  

Armatürde özgün tasarımın yeni çizgisi: E.C.A. Icon serisi 

İnce ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken E.C.A. Icon serisi, özgün tasarımıyla armatür dünyasında fark yaratıyor. Süreklilik ve bütünlük konseptini ayrıntılarında yansıtan E.C.A. Icon koleksiyonu ürünleri, dinamik ve net çizgilerle yuvarlak hatların estetik birleşiminden oluşan detaylar barındırıyor. 

İşlevsellik ve ergonomik kullanım sunmasının yanı sıra, sade geometrik formların minimalist çekiciliğine ve elegant görünüme sahip olan ürünler kullanıldıkları mekânlara estetik katkı sağlıyor. Özgün tasarımının yanı sıra 3 farklı boyda lavabo bataryası, çıkış ucundan yön değiştiricili özel banyo bataryası ve ankastre banyo-lavabo ürünleriyle farklı ve özel hissetmek isteyenler için tam isabet bir seri.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)