EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Geberit Uzaktan Deşarj Kumandası ile İstediğiniz Yerden Kolay Kullanım

Geberit, son teknolojiyi kullanarak tasarladığı uzaktan deşarj kumandalarıyla kullanıcıların rahatını düşündüğünü bir kez daha kanıtlıyor. Geberit Type 01 ve Type 10 kumanda kapakları pnömatik teknolojisiyle sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlarken, bir akıllı telefondan daha küçük boyuta sahip Geberit Type 70 uzaktan deşarj kumandası ise rezervuardan iki metre çapına kadar istenilen yere konumlandırılabilme özelliğiyle kullanıcısını kendine hayran bırakıyor. 

Ar-Ge destekli inovatif bakış açısını ürünlerine yansıtan Geberit, yaşam alanlarında kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği uzaktan deşarj kumandalarıyla Geberit, kullanıcısına istediği yerden uzaktan deşarj kumandasını kullanım imkanı tanıyor. Geberit Type 01 ve Type 10 kumanda kapakları pnömatik teknolojiyle sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlarken Geberit Type 70, bir akıllı telefon kadar küçük tasarımının yanı sıra servo hidrolik kaldırma sistemi sayesinde de deşarj sistemini harekete geçiriyor. 

Tasarımıyla göz dolduruyor 

Rezervuardan iki metre çapına kadar konumlandırılabilen Geberit Type 01 ve Geberit Type 10 kumanda kapağı, mobilya üzerine montaj için 88 mm çapında veya tuğla ya da alçıpan duvar için 94 mm çapındaki iki seçeneğiyle büyük beğeni topluyor. Pnömatik teknoloji ile küçük bir dokunuşla aktive edilebilen Type 01, sade ve yuvarlak tasarımının yanı sıra çeşitli renk seçenekleri ve materyal tasarımıyla da görenleri kendine hayran bırakıyor. 

Hafif bir dokunuş

112 x 50 mm boyutlarındaki dikdörtgen kapak Type 70 uzaktan deşarj kumandası ise rezervuardan iki metre çapı sayesinde kadar istenilen yere konumlandırılabiliyor. Servo hidrolik kaldırma teknolojisiyle çift kademeli deşarj sistemini elektriksiz, hafif bir dokunuşla aktive edebilen sistem, dört ayrı renk seçeneği ile cam veya metal olarak tercih edilebilir. 
İstenilen her anda bakım mümkün
Geberit kumanda kapakları istenilen her an alet kullanılmaksızın kolayca açılabiliyor. Duvarla aynı malzemeyle kaplanabilen özel kapaklar, kullanıcısına duvarla hemzemin bir görünüm yaratmasına yardımcı oluyor.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)