EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Alman Kaliteli İthal Mutfak Markası Nolte Bursa'da...

Mutfak, yatak odası ve giyinme odasında “Kalite her şeyden önce gelir” ilkesinden taviz vermeden dünya trendlerini belirleyen dünyaca ünlü marka Nolte, Bursa mağazasını açtı.

Nolte, ülkemizdeki 15. Mağazasının açılışını Altunal Mimarlık sahiplerinden Ömer Faruk Altunal ve Ayışığı Altunal’ın ev sahipliğinde 4 Kasım 2017 Cumartesi günü saat 16:00’da gerçekleştirdi.

Bursa Nolte Mağazası Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Sayın Hüsamettin Örüç, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nolte Türkiye Genel Müdürü Sebahattin Gürel ve Bekir Gürel başta olmak üzere birçok seçkin davetlinin katılımıyla görkemli bir açılışla Bursa ile buluştu.

Evi için en iyisini isteyenlere; Nolte…

Marmara Bölgesi’nin gelişen ve gözde şehirlerinden olan Bursa’da daha önce de birçok perakende proje ve Ergin Evler gibi elit konut projelerinde bulunan Nolte artık daha fazla eve girmeyi ve değer katmayı planlıyor. Ve bu sebeple yeniden Bursa’da Altunal Mimarlık işbirliğiyle hizmetinize açıldı.

Almanya’dan Türkiye’ye Nolte kalitesi…

Almanya’nın en büyük ve dünyanın en köklü markalarından biri olan Nolte, 2009 yılı Ekim ayında Türkiye’de açtığı ilk Nolte Home Studio mağazasının ardından evleri kalite ve estetikle tanıştırmaya devam ediyor. İstanbul Acıbadem, İstanbul Ataşehir, İstanbul Avcılar, İstanbul Bağdat Caddesi, İstanbul Etiler ve İstanbul Esentepe’nin yanı sıra İzmir, Denizli, Bodrum, Gaziantep, Antalya, Adana, Mersin ve Kayseri’de açtığı mağazalarla da mutfak ve yatak odası tasarımlarını Türk halkının beğenisine sunan marka, satış ağını Bursa’da açtığı yeni mağazasıyla genişletti. Nolte, 2018 yılı sonuna kadar Türkiye’deki toplam mağaza sayısını 20’ye yükseltmeyi planlıyor.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)