EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

E.C.A.’nın İki Yeni Serisi Avrupa’dan Ödüllerle Döndü

 E.C.A, armatür ürün ailesine ezber bozan 2 yeni seri ekledi. Dünya’da ilk kez E.C.A. tarafından geliştirilen Hygiene Plus teknolojisine de sahip Icon ve Purity armatürler A Design Awards, Iconic Awards ve German Design  tasarım yarışmalarından ödülle döndü.

Uluslar arası tasarım yarışmalarının en prestijlilerinden İtalyan A Design Award ve Alman Iconic Awards tasarım yarışmalarında E.C.A. Icon ve Purity serilerindeki ürünlerine ödül aldı. A Design Awards’ta Icon serisi lavabo, banyo, eviye armatürleri Gold seviyesinde; Purity serisi, lavabo, banyo, eviye armatürleri Silver seviyesinde ödüle layık görülürken; Iconic Award tasarım yarışması ürün kategorisinde Purity Lavabo Bataryası ve Icon Banyo bataryası ödül aldı. 

Icon Serisi

German Design Awards’tan Özel Davet

Avrupa’nın en prestijli tasarım yarışmalarından biri olarak görülen German Design Awards’a özel olarak davet edilen markalar arasında yer alan E.C.A.; Purity lavabo bataryası ve Icon banyo bataryasına “Special Mention” ödülü alırken; Icon lavabo bataryasıyla da “Winner” ödülüne layık görüldü.

Purity Serisi

E.C.A. armatürlerinin yurt içi satış ve pazarlamasından sorumlu Elmor’un Genel Müdürü Enver Öz, temsilcisi oldukları markanın ödüllendirilmesinden duydukları mutluluğu şu şekilde ifade etti;
 “Sektöründe daima ilkleri gerçekleştiren ve trendlerin belirleyicisi olan E.C.A.’nın estetik ve fonksiyon çözümlerinin uluslararası arena tarafından da takdir edilmesi memnuniyet verici. Bu ödüller bizim sektördeki motivasyonumuzu arttıran ve adımlarımızın doğruluğunu kanıtlayan göstergeler bizce. E.C.A. her şeyden önce “yıllarca beraber” lik ilkesi gereği kullanıcılarına sağlamlık ve dayanıklılık vaad ediyor. Bununla beraber tasarımın ve uygulamadaki kolaylığın öneminin farkında ürünler geliştiriyor. Sanırım bu çok yönlü düşüncenin ürünü olan bu armatürlerin tasarım ödülüne layık görülmelerinin bir sebebi de bu.  Sürdürülebilirlik ilkesi kapsamından üretimden son kullanıcıya doğaya ve insana saygılı ürünler geliştiren E.C.A. mimar ve iç mimarların ihtiyaçlarının da farkında ürünler geliştiriyor.  Bu sebepledir ki E.C.A.; farklı renk ve boyut çeşitlerindeki armatürleriyle, her banyo ve mutfak tipine uygun, her segmente ve ihtiyaca çözüm üreten yüzde yüz yerli marka olarak sektör liderliğini sürdürmeye devam ediyor.”


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)