EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Büyük Alanlar İçin Drenaj Çözümü: ACO QMAX

Havaalanları, karayolları ve otoparklar gibi büyük alan uygulamalarında kullanılmaya uygun tasarlanan ACO Qmax, yer altındaki boru tesisat işlerini de azaltıyor.

Yüksek hidrolik kapasite sağlamak için tasarlanan ACO Qmax, çok büyük alanlar içeren uygulamalarda, yüksek kapasiteli drenaj sistemi talebini karşılamak için en uygun ürün yelpazesini sağlıyor. Hafif ve son derece sağlam yapıda olmasının yanında, kanallar ile birlikte ya da bağımsız olarak kullanılabiliyor. Özgün tasarımı ile ekonomik kuruluma olanak veren sistem, orta yoğunluklu polietilenden (MPDE) imal ediliyor.

Yüksek yükler altında çalışabiliyor

ACO Qmax, geleneksel drenaj sistemlerinin yetersiz kaldığı otoparklar, dağıtım merkezleri, karayolları ve havaalanları gibi büyük alan uygulamaları için alternatif olarak kullanılıyor. Yer altındaki boru tesisat işlerini azaltarak hidrolik basınca karşı gerekli drenaj kapasitesi sunuyor. Yüksek yükler altında çalışma yeteneğine sahip olmasıyla birlikte kullanıldığı mekânlarda çok yüksek akış oranı sağlıyor.

Eksiksiz ürün yelpazesi sunuyor

2006 yılında Birleşik Krallık’ta aldığı Kraliçe İnovasyon Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödüle sahip olan ACO Qmax, konektörleri ve bitiş kapakları dahil tam bir aksesuar yelpazesiyle basit ve kullanışlı, saha uygulamalarıyla eksiksiz bir ürün ailesi sunuyor. Her boyut için CE işaretli ve BS EN 1433:2002 sertifikalı F900’e kadar yük sınıfını destekliyor, benzersiz patentli tasarımıyla kurulum maliyetlerini en aza indiriyor. Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)