EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Addo Furniture’dan Kimliği Olan Alanlara Özel İkonik Tasarımlar: Affari M & Affari X

Addo Furniture, çok yönlü kullanıma olanak sağlayan yeni koltuk tasarımı Affari M ve Affari X ile tüm yaşam alanlarını etkisi altına almaya hazırlanıyor. Tasarımın gücünü yansıttığı ürünleri ile dekorasyona özgünlük katan marka, Affari X ve Affari M ile ikonik tasarımlarına bir yenisini daha ekliyor. 

Yeni nesil ofis dekorasyonunun yükselen yıldızı Addo Furniture, her yaşam alanına uyum sağlayan geniş ürün portföyünü Affari M ve Affari X ile genişletiyor. Organik hatları, farklı kumaş kullanım olanakları ve geniş oturma alanı ile çok yönlü kullanım sunan Affari M, pufu ile birlikte bir konfor ürünü olarak dikkat çekerken, Affari X ise kabuk değiştirebilen gövdesi ve ahşap ayaklarıyla rafine bir formu yansıtıyor. Her iki ürünün de ayak ve kumaş yapılarındaki çeşitlilik, kullanıcı ve tasarım dili değişen mekânlarda çözüm olmalarını kolaylaştırıyor.  

 Özgün, modern ve şık tasarım çizgisi 

Uluslararası tasarım anlayışı ile özgün ve modern tasarımlara imza atan Addo Furniture, yeni nesil ofis yaşamına uygun alanlar oluşturarak estetik ve fonksiyonelliği birleştiriyor.  Sezgin Aksu & Silvia Suardi ve Erhan Bektaş gibi başarılı  tasarımcılar ile birlikte çalışan Addo Furniture, ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile kendi kimliği olan ofisler tasarlama ve uygulama alanında sektörde  güçlü bir yer edinerek her gün büyüyor. İstanbul Merkez Ofis'in yanı sıra, Bakü'deki showroomunda hizmet veren Addo Furniture, Almanya, İrlanda, Rusya, İsviçre, Avusturya, Dubai, Libya, Azerbaycan, Türkmenistan gibi ülkelere ihracat gerçekleştiriyor. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)