EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Kastamonu Entegre, IDS 3D Uygulaması ile Doğru Parke Seçimi Sunuyor

Kastamonu Entegre'nin markaları Floorpan ve Artfloor'un birbirinden kaliteli ürünleri dijital ortama aktarıldı. Sektör profesyonellerine ve müşterilere yönelik hazırlanan ve mobil cihazlara ücretsiz indirilebilen "IDS 3D (Interior Design Studio 3D)" adlı uygulama, ihtiyaca en uygun parkenin her an her yerde, hızlı bir şekilde seçilmesine olanak sağlıyor.

Ağaç bazlı panel sektörünün öncü markası Kastamonu Entegre, müşteri deneyimi ve inovasyona yönelik çalışmalarıyla öne çıkmaya devam ediyor. "IDS 3D (Interior Design Studio 3D)" mobil uygulama üç boyutlu kartela, artırılmış gerçeklik ve üç boyutlu sanal showroom özelliğini bir arada sunarak sektöründe dünyada bir ilki gerçekleştiriyor.

Tüketicinin değişen alışkanlık ve ihtiyaçları gözetilerek hazırlanan "IDS 3D (Interior Design Studio 3D)" mobil uygulama, 3D kartela özelliği ile kullanıcıların renk tonu, kullanım yeri, derz aralığı ve parke kalınlığı gibi arama kriterlerine göre ihtiyaç duydukları ürünü, istedikleri anda, istedikleri yerden hızla ulaşabilmelerini sağlıyor. İstenilen ölçüde ekrana yansıtılabilen ürünler, dokunmatik özelliği sayesinde 360 derece döndürülerek, çoklu bakış açısı ile sunuluyor. Bu özellik ürünlerin yansıma, parlaklık ve baskı hareketlerini kusursuz olarak gözler önüne seriyor.

Mobil cihazlara ücretsiz olarak indirilen "IDS 3D (Interior Design Studio 3D)" uygulaması, sanal showroom özelliği ile de fark yaratıyor. Sanal showroom, 3D kartela deneyimi sırasında seçilen parkelerin, dekore edilmiş mekânlarda nasıl duracağını gösterirken, istenilen değişikliklerin yapılabilmesine de olanak tanıyor. Böylece kullanıcıların, mekanları için en doğru rengi ve deseni seçmesi sağlanarak, sonrasında kötü bir sürprizle karşılaşması engelleniyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)