EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Suntech Privée Serisi ile Özgün Mimari Çözümlerde Fark Yaratın

Tasarıma yön veren modern mekanlar yaratmak için fonksiyonellik ve ileri teknolojiyi kusursuzca bir arada sunan Suntech Privée serisi ile özgün mimari çözümlerle uygulama alanlarında fark yaratın.

Projeye özel geliştirdiği çözümler ile 81 ülkede faaliyet gösteren Albayrak, günümüz mimarisinin talepleri doğrultusunda ürün gamını genişletmeye devam etmektedir. Araştırma ve geliştirme faaliyetlerine yaptığı yatırımlar ile uluslararası standartlara sahip 20 bin metrekare kapalı alanda entegre teknoloji ve donanım kullanarak geliştirdiği yeni sistemler, dış yaşam alanlarını daha kullanışlı ve modern hale dönüştürür. Dünya çapında yakaladığı başarı ile sektöründe ayrıcalık yaratan Albayrak, minimalist Suntech Privée koleksiyonu adı altında Aeorolux, Axis, Quattro modellerini ve ürün tamamlayıcı çözüm olarak Sapphire dikey hareketli cam sistemini geliştirdi.

Aerolux hareketli/katlanabilir alüminyum güneş kırıcı panelleriyle güneş, yağmur gibi hava koşullarına karşı açık alanların kullanımına olanak sağlayan modern bioklimatik pergola & tavan sistemi estetik tasarımıyla beğeni kazanıyor.

Sahip olduğu fonksiyonel performans ile  Axis bioklimatik pergola & tavan sistemi, ayarlanabilir açılı güneş kırıcı paneller açık havada doğal hava akışı ve ayrıcalıklı bir yaşam kalitesi sunarken istenilen yoğunlukta gölge oluşturarak günün her saatinde mükemmel görsellik ve her türlü hava koşulunda termal konfor sağlıyor.

 Quattro, minimalist geometrik forma sahip modern çizgisi ile özgün asimetrik hatlardan ilham alınarak tasarlanan ve aynı zamanda kumaş katmanı arasına entegre aydınlatma yeniliğinin dünyada ilk kez sunulduğu inovasyon ürünüdür.

Sapphire aşağı-yukarı geniş panoramik cam panelleri Suntech modelleriyle kusursuzca kombine edilerek proje alanlarınızı daha modern hale dönüştüren yeni nesil cam kapama sistemidir.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)