EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Sapa’dan Yeni Bir Ürün: AMBIAL Çok Yönlü Katlanır Kayar Kapı

Norveç merkezli alüminyum tedarikçisi, Hydro grubunun sistem markalarından Sapa, İstanbul Yapı Fuarı’nda yepyeni bir ürününü pazara sunuyor. Yeni AMBIAL katlanır kayar kapı; dış mekana tam bir açılım sağlar, panoramik manzaranın tadını çıkarmaya ve doğal ışığın içeri akmasına izin verir.

AMBIAL, katlanır kayar kapı, her biri maksimum 3 mt yükseklik ve 1.2 metre genişliğe sahip 10 kanata kadar uygulanabilir ve 12 metrelik bir genişlik sağlayabilir. Özel Technal raylar tarafından desteklenen her kanat; yüksek ısı performansı, su ve rüzgar direnci sağlarken, 150 kg'a kadar bir ağırlık taşıyabilir.

Şık tasarım. Bitişler, hem açık hem de kapalı pozisyonda iken en güzel görsel uyumu sağlamak için, en ince ayrıntısına kadar özenle tasarlandı. Profiller hemyüz, görünür parçalar ise en doğru şekilde dengelenmiş ve hemen göze çarpmıyor. Vidalar kanatlar açık olduğunda kasanın homojenliğini sağlamak için siyah kapaklar ile gizlenmiş.

Geniş bir konfigürasyon yelpazesi. İçe açılır, dışa açılır, ortaya ya da yana açılır, AMBIAL her ihtiyaca uyarlanabilir ve mimari yaratıcılığı destekler: villalar, mimar tasarımı evler, mevcut evlerin genişletilme projeleri, oteller, restaurant terasları...

Kullanım: Dış Kapılar
Uygulama: Tüm ihtiyaçları karşılayacak çözümler
Karateristikleri: 10 kanata kadar uygulanabilir katlanır kayar kapı, yüksek ısı yalıtımı, kapalı iken görsel homojenlik, gizli vidalar ve manyetik durdurucu, aynı camlama ölçüsü, kapatma kolaylığı için katlanır kol, geniş açılım yelpazesi, merkezden ya da bir yandan hem dışa hem içe açılabilir. 
Ölçü: Kanat başına G1.2 mt x H 3mt varan büyük ölçüler

Özellikleri:  

-75 mm modül

- Açılır kanatta 2 farklı ölçü mümkün:

- 63 mm standart

- 73 mm daha büyük açıklıklar için güçlendirilmiş versiyon

Estetik ve konfor:

• Patentli dizayn

• Kapalı iken estetik ve tamamen hemyüz, düz çizgiler

• İçe açılır, dışa açılır, ortaya ya da yana açılır 3 kanattan 10 kanada kadar geniş açılım konfigürasyonlarıYorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)