EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Zemin Tasarımını Yeni Nesil Karo Halılar İle Üstelik Tasarım Özgürlüğüyle Yapın

Son dönemde özellikle ofis tasarımlarında sıklıkla karşımıza çıkan karo halılar, gerek kullanım rahatlığı gerekse de dekoratif tasarımlarıyla tasarımcıların vazgeçilmezleri arasına girmeye başladı. Belirlenen yaşam alanlarına pratik bir şekilde uygulanmasının yanı sıra yüksek desen seçeneğiyle de karo halılar, ofisleri kişiselleştirmenin adı oluyor.  Ateco Zemin Malzemeleri karo halı grubunda sınırsız ürün seçeneği ile yaşam alanlarında standartlara meydan okuyor. 

Kullanım alanları ve avantajlarıyla oldukça geniş bir yelpazede kullanılan karo halılar, yaşam alanlarını farklı bir derinlikle buluşturuyor. Montaj kolaylığı sayesinde de tasarımcıların tercihi olan karo halılar, yüksek desen seçeneği sayesinde zeminleri kişiselleştirmenin adı oluyor. Zemin tasarımı konusunda uzman Ateco ise sınırsız ürün çeşidiyle yaşam alanlarında standartlara meydan okumanızı sağlıyor.

Yaşam alanlarınızı Ateco ile farklılaştırın

Karo halının kalitesini belirleyen en önemli unsurun iplik olduğunun farkındalığıyla Ateco, kullanılacak alana göre tasarladığı karo halılarıyla tasarımcıların tercihi oluyor. Alana göre seçilen halının hav yüksekliğinin  önemli olduğunun altını çizen Ateco, yaşam alanlarını konforla buluşturuyor. Ürünlerinin çoğunda  Polyamid (PA) iplik kullanan Ateco,  yıpranmaya karşı son derece dayanıklı olan karo halılarıyla leke ve kirlerin kolaylıkla temizlenmesine olanak tanıyor. Karo halılar ayrıca az ya da yoğun trafiğe sahip her türlü kullanım alanı için uygunluğuyla da göze çarpıyor. 

Karo halı döşerken; doğru karo halı modelinin ve ölçüsünün belirlenmesinin, zeminin düzgün olmasının, zemindeki farklılıkların düzeltilmesinin, zemine yapıştırıcı sürülmesinin ve karo halıların yerleştirme düzeninin önemli kriterler olduğunun altını çizen Ateco, ISG sertifikalı kendi bünyesindeki uygulama personelleriyle bu hizmeti eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)