EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

E-Kent, CeBIT Bilişim Eurasia’da…

Akıllı Şehir Çözümleri kuruluşu E-Kent, Türkiye bilişim sektörünün dünyaya açılan kapısı olan ve her yıl bilişim sektörünün en iyi oyuncularını buluşturan CeBIT Bilişim Eurasia’ya katılıyor. 11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek fuarda E-Kent, merak edilen tüm teknolojilerini 9. Hall 9C-01 numaralı standında sergileyecek.

E-Kent; hizmet sunduğu şehirlerdeki Akıllı Ulaşım Sistemleri, Akıllı Stadyum ve Tesis Çözümleri ile Akıllı Trafik Denetleme Sistemlerini kendi standında bir araya getirecek.

2014 yılında değişim rüzgarlarının eseceği, bilişim sektörüne bağımsız bilgi paylaşım platformu sağlamasıyla lider bir organizasyon olarak tanımlanan CeBIT Bilişim Eurasia’da etkinlikler, tamamen iş dünyası ve kamu odaklı olarak belirlendi.

Katılımcılarının yaklaşık yüzde 65’i KOBİ’lerden oluşan fuar; bilişim ve teknoloji firmalarından katılımcı, Almanya, Azerbaycan, Polonya, USA, Kore, Bulgaristan, Tayvan, Çin, Makedonya, Birleşik Arap Emirlikleri, İspanya, Belçika, Fransa, İran, Irak gibi yabancı ülkelerden de ziyaretçi olması bekleniyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)