EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Banyolarda

İtalyan ISVEA’nın yeni serisi VIVA, estetik bir banyo dekorasyonu için ideal çözümler sunmak üzere su damlasından esinlenerek tasarlandı.

Kaliteyi estetik kavramı ile biraraya getiren VIVA, her banyoya uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Su damlasının yumuşak ve kıvrımlı formundan esinlenerek ünlü İtalyan tasarım ofisi Meneghello & Paolelli Associati tarafından tasarlanan serinin ödüllü monoblok lavabosu, siyah beyaz iki farklı renk seçeneği ve sanatsal formdaki görünümü ile dikkat çekiyor.

VIVA serisine ait monoblok lavabolarun en önemli özelliklerinden birisi de gider aksanları gözükmediği için banyolarda daha temiz bir görünüm sağlaması. VIVA serisinin tezgahüstü lavaboları ise; doğal ahşap malzemeden üretilen Soluzione tezgahlar ile mükemmel bir bütünlük oluşturarak banyolarda geniş kullanım alanları oluşturuyor.

SterilPlus teknolojisi ile üretilen bakteri tutmaz yüzeyli lavabolarının yanı sıra VIVA, klozet ve bidelerinde de fark yaratan ayrıntılar sunuyor.

Ergonomik tasarımlı klozet ve bideler; SoftClose özelliğine sahip yavaşça ve sessizce kapanan klozet kapakları ve AquaPlus özelliği sayesinde eski nesil klozetlere oranla %60’dan fazla su tasarrufu sağlaması ile seriye uyum sağlıyor. VIVA serisi klozetler; asma ve duvara sıfır seçenekleri ile banyolardaki fonksiyonelliği daha da artırıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)