EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Soyak Soho Berker

Akıllı binalarda enerji yönetimi ve yaşam konforu alanında entegre çözümler sunan Berker, son zamanların en ayrıcalıklı projelerinden biri olarak dikkat çeken Soyak Soho’nun da tercihi oldu. Projenin rezidans dairelerinde Berker B. IQ serisinden paslanmaz çelik anahtarlar ve Interra Touch kontrol panelleri kullanıldı.

Üstün tasarım ödüllü Berker B.IQ ile yaşam alanlarınızdaki tüm kontroller artık tek bir anahtar ile parmaklarınızın ucunda.

Kalite ve güvenli anahtar-priz sistemleri ve akıllı bina otomasyonları sektörünün lider markası Berker B.IQ ile yaşam alanlarınıza estetik katarken aynı zamanda KNX sistemi ile aydınlatma, perde-panjur, müzik, ısıtma ve soğutma gibi farklı fonksiyonların sadece tek bir anahtar üzerinden kontrol edilmesine olanak sağlıyor.


Berker B.IQ zarif tasarımı ile yaşam alanlarında güvenli ve güçlü bir duruş sağlıyor.

Berker B. IQ anahtarlar ile mekanların tüm aydınlatma senaryoları ve aydınlatmaların dim fonsiyonları yerine getirilirken B. I.Q’nun yan kısımlarında bulunan durum ledlerinden aydınlatmaların açık olup olmadığı da uzaktan takip edilebiliyor.

Tek anahtar üzerinden ısı, aydınlatma, müzik ve panjur sistemlerinin kontrolüne imkan veren B. IQ ünlü tasarımcı Peter Schreyer’in son teknolojiyi tasarımla buluşturmasından doğdu.

Interra Touch paneller ile site yönetimi ile bağlantıda kalın.

Interra Touch paneller sayesinde hizmetler menüsünde yaşayabileceğiniz tüm sorunların çözümünü bulacaksınız. Tıklayın tesisatçınız anında kapınıza gelsin, siz evden çıkarken vale ile aracınız kapınızda hazır bulunsun, siz spada yerinizi ayırtın ve keyfinize bakın.

Hava Durumu

Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü sitesinden sağlanan veri akışıyla günlük, haftalık ve aylık hava raporları anında elinizde.

Gerçek paslanmaz çelik kullanılarak üretilen Berker B.IQ zarif tasarımı ile yaşam alanlarında güvenli ve güçlü bir duruş sağlıyor.

Duyurular, Faturalar ve Aidatlar

Bütün faturalarınızı ya da aidatlarınızı tek bir noktadan yatırmanın keyfini sürün.

Yol Durumu

Trafik Koordinasyonu Merkezi’nden alınan canlı kamera görüntüleriyle anlık trafik yoğunluklarını öğrenip kendinize daha akıcı bir rota belirleyebilirsiniz.

Hizmetler Menüsü (Spa, Vale, Taksi v.b.)

Evinizde yaşayabileceğiniz tüm sorunların çözümünü Interra’nın hizmetler menüsünde bulacaksınız. Misafirleriniz için taksi, evinizin günlük temizliği için hizmetli, aracınız için vale...

Para Piyasaları

IMKB’den anlık verilerle tüm döviz ve altın fiyatlarındaki değişimleri takip edebilirsiniz.

Intercom

Konuklarınızı, site girişinde ya da resepsiyonda sesiniz ve görüntünüzle karşılayabilirsiniz. Dilerseniz siz evde olmasanız da konuklarınızla mobil cihazlarınızla iletişim kurun.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)