EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Nplus Banyo İle Sade ve Modern Bir Görünüm

Her zevke uygun özgün tasarımlarıyla banyolara ışıltılı ve estetik bir görsellik sunan NPlus, renk alternatifleriyle de sade ve modern bir görünüm sergiliyor

Banyonuzu geleceğe taşıyın

SPIDER: Gövde ve kapaklar Mdf üzeri parlak lake. Alt modül tezgah üstü seramik lavabodan ve havluluktan oluşuyor. Üst modül de, ayna eğrisel formda tasarlanırken yanına asma dolap uygulaması yapıldı. Siyah-Kırmızı ve Siyah- Yeşil renk alternatifleri var. Spider modeli banyonuzu geleceğe taşıyacak.

Sadece siz ve çocuğunuz için…

CUSTOM: Çocuğunuza ve size özel olan bu modelde gövde ve kapaklar parlak lake çalışıldı. Alt modüllerde sizin için kolon lavabo, çocuğunuz için tezgah üstü seramik lavabo kullanıldı. Üst modüllerde farklı ölçülerde 3’lü ayna ve eğrisel formda çerçeveli ayna kullanıldı. Banyonuza fonksiyonel çözüm sunacak, çocuğunuzla ortak kullanabileceğiniz döner boy dolabını çok beğeneceksiniz. Custom modelinin Beyaz-Yeşil, Beyaz- Turuncu renklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Banyolar daha konforlu ve ihtişamlı

DELUX: İhtişamı seviyorsanız banyonuzu Delux modeline teslim edin. Alt modül cam tezgah üstü seramik lavabodan, üst modül ise altın rengi çerçeveli aynadan oluşuyor. Boy dolabı ile tamamlanmış modelin Altın- Siyah, Altın- Beyaz renk alternatiflerinden biri sizin banyonuz için.

Banyonuz için güzel bir fikir

BACO: Prestije serisinden banyonuza kişilik katacak farklı bir model. Gövde ve kapaklar soft gloss. Alt modül tezgah üstü seramik lavabo ve çekmeceli modülden oluşuyor. Üst modül de ise ledli ayna, havluluk ve banyonuzda fonksiyonelliği arttıracak boy dolabı uygulaması yapıldı. Banyonuzu muhteşem havası ve renkleriyle değiştirecek olan modelin Fırtına Gri ve Yeni Gri renk seçenekleri var.

Sizin banyonuz için

WOODY: Gövde ve kapaklar high gloss melamine. Alt modülde cam tezgah üstü seramik lavabo, üst modülde ise bas-aç kapaklı dolap, açık raflı etajer ve ledli ayna kullanıldı. Beyaz- Milano, Beyaz- Modern Teak, Beyaz- Antrasit renk seçenekleri olan bu model hayalinizde ki banyo için tasarlandı.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)