EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

​Nurus “German Design Award 2016”ya 4 Ürünüyle Aday Gösterildi

Nurus’un Alava, Uneo, Isola ve Ashbury ürünleri Alman Tasarım Konseyi tarafından bu yıl 46’ıncısı organize edilecek olan “German Design Award 2016”ya aday gösterildi.

Tasarım alanında dünyanın önde gelen ödüllendirme mekanizmalarından biri olan ve Alman Tasarım Konseyi tarafından bu sene 46’ıncısı organize edilecek German Design Award 2016’ya, nitelikli tasarımları ile yurt içi ve yurt dışında birçok özel projeye imza atan Nurus; Alava, Uneo, Isola ve Ashbury olmak üzere 4 ürünüyle aday gösterildi. Aday gösterilmenin de bir ödül olarak kabul edildiği sistemde, jüri Temmuz ayı içerisinde bir araya gelecek

Almanya, Avusturya, Birleşik Krallık, Danimarka, Hollanda, Çin, Hong Kong, İsveç, Endonezya, İsviçre ve Amerika Birleşik Devletleri’nden önde gelen tasarım uzmanlarından oluşan jüri, Temmuz ayı içerisinde on binlerce ürün arasından ödüllendirme yapacak.


Almanya’da her yıl Şubat ayında gerçekleştirilen prestijli ödül törenininde, ödüllü ürünler de büyük bir sergi ile tanıtılacak.

Nurus’un Ödüle Aday Ürünleri

Dünyaca ünlü tasarımcı Stefan Brodbeck’in Nurus ile ortak tasarımı olan Ashbury yönetici serileri, farklı ayak seçenekleriyle aynı zamanda Green Good Design ödüllü Alava Ailesi ve Martin Ballendat tasarımı olan 2015 Red Dot Product Design Award sahibi Uneo çalışma koltuğu ve bireysel çalışma alanlarından, resmi olmayan ekip toplantılarına zengin bir çözüm sunan Isola, Alman Tasarım Ödülleri 2016’nın en iddialı adayları arasında yer alıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)