EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

​Homes’tan Çeşme’ye 30 Milyon Euroluk Rezidans Projesi Sea Homes

Almanya’nın en önemli konut projelerine imza atan Homes şirketinin kurucusu Türk girişimci Erkin Köksal, Çeşme Paşalimanı projesi ile birlikte 5 yıl içinde Türkiye’ye 200 milyon euroluk yatırım yapmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin gözde eğlence ve tatil merkezi Çeşme’ye 30 milyon euro tutarında rezidans yatırımı yapan Homes, Paşalimanı Koyu’nda gerçekleştireceği Sea Homes projesi; yıl boyunca keyfini yaşayacağınız lüks bir yaşam seçeneği sunuyor.

Tasarım ve mimaride yeni trendleri kapsayan proje, Mimar Rıfat Baltaoğlu’nun imzasını taşıyor. Haziran 2016’da tamamlanacak projede ; stüdyodan penthouselara kadar uzanan 17 farklı tipte toplam 31 daireden oluşuyor.

Benzersiz manzarası, 30 metrekare ile 245 metrekare arasında değişen büyüklükteki jakuzili terasları, evlerde kullanılan lüks malzeme seçenekleri ve kendine özel plajıyla Sea Homes, 12 ay boyunca yaşam tarzı ile size sıradışı bir deneyim yaşatacak.

Rezidans daireleri, özel tasarım Gaggenau, Gervasoni, Miele gibi dünyanın en seçkin mutfak eşyaları ve mobilyaları ile yerden tavana kadar döşenmiş şekilde “anahtar teslim” olarak hazırlanıyor.

Yatırımı gerçekleştiren Homes Yönetim Kurulu Başkanı Erkin Köksal, Çeşme’nin en iddialı projesini hayata geçirdiklerini vurguladı. Projede daire fiyatları 600 bin avrodan başlıyor.

Sizin için her şey düşünüldü

Sahibi olabileceğiniz yıl boyunca lüks tatil keyfi için bütün ayrıntıların düşünüldüğü Sea Homes’ta resepsiyon, house keeping, concierge ve benzeri servisler deneyimli bir ekip tarafından sağlanıyor. Sea Homes, gerek mimari proje ve gerekse teknik tasarımında yeşil çözümlerle çevreye saygılı bir yaşam tarzı sunuyor.


Yorumlar

erman abat 15 Temmuz 2015

Proje detayı ve fiyatı ile ilgili bilgi almak istiyorum.

Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)