EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

​Richmond Ephesus Resort’a “Memnuniyette Artış Özel Ödülü”

Richmond International kalitesi ve Ege’nin “mavi bayraklı” denizine eşlik eden kumsalı ile denize sıfır konumda bulunan Richmond Ephesus Resort, ETS Tur misafirlerinin oylarıyla Memnuniyette Artış Özel Ödülü’ nü kazandı.

Otelpuan.com sitesi üzerinden 186 bin 735 tatilcinin anket katılımları ile belirlenen ödüllerde tatilcilerin genel memnuniyet puanı, tesis tavsiye oranı ile beraber fiyat/performans oranı değerlendirildi. Ayrıca bağımsız bir denetim firması tarafından tesislere dair yapılan "Hizmet Kalitesi" ve "Müşteri Güvenliği" denetimleri de dikkate alındı.

Muhteşem deniz ve bahçe manzaralı odalarıyla ev rahatlığı yaşatan Richmond Ephesus Resort, cennetten bir parça olan bahçesi ile göz kamaştırıyor.


2014 yılında tamamı yenilenen Richmond Ephesus Resort, coğrafi konuma uygun zeytin ağaçları ile süslenerek bahçe keyfini bir kat daha artırdı. Bahçesi, su kaydırakları ve çocuklar için yeni eklenen açık hava oyun parkları ile tatile eğlence katıyor.

Richmond Ephesus Resort, 23-26 Eylül haftasında Kurban Bayramı’na özel herşey dahil konaklama fırsatıyla tüm aileyi yılın son yaz tatiline davet ediyor. 300 metre kum plajı, 3 kaydıraklı havuzu, amfi tiyatroda gece şovları, tüm gün animasyon, oyunlar, turnuvalar, yemyeşil bahçesi, sığ ve ince kumlu denizi ile çocuklu aileler için unutulmaz bir tatil vaadediyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)