EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

​Buderus'un RC Serisi Kumanda Panelleri Hem Verimi Artıracak Hem De Hayatınızı Kolaylaştıracak

Geniş ürün gamı ile her türlü ısıtma ihtiyacı için özelleştirilmiş çözümler sunan Avrupa'nın önde gelen termoteknoloji markası Buderus, kullanıcıların ihtiyaçlarına hızla cevap veriyor. Son olarak yeni geliştirdiği RC300 ve RC150 Oda Kumanda panelleri ile daha estetik bir görünüm ve kullanım kolaylığı sağlayan Buderus, müşterilerine üstün bir konfor sunmaya devam ediyor.

Isıtma-soğutma sektörünün lider markası Buderus, RC serisi kumanda panellerini yenileyerek piyasaya sundu. Son teknoloji ürünü paneller daha estetik görünüme sahip olurken aynı zamanda kullanım kolaylığı da sunuyor. Temmuz ayı itibari ile stoklarda yer almaya başlayan RC300 ve RC150 Oda Kumanda Panelleri gelişmiş özellikleri ile de dikkatleri çekiyor.


"Sıcaklık seçilebilir tatil programı" ile RC150 fark yaratıyor

RC150 Oda Kumanda Paneli, EMS Bus veya OT cihaz dilini otomatik olarak algılıyor. Çıkış suyu sıcaklığının modülasyonlu kontrolünü gerçekleştiren RC150 Oda Kumanda Paneli, açık metin için noktalı yazı satırına sahip. 1 adet MZ100 modülü ile zon kontrolü yapan RC150'de, 2 adet bağımsız ısı seviyesi ve bir adet sabit donma koruma seviyesi mevcut. Sıcaklık seçilebilir tatil programına sahip olan RC150 Oda Kumanda Paneli'nin, ısıtma için haftalık saat programına bağlı günlük 6 şalt noktası bulunuyor. Otomatik yaz/kış geçiş özelliği bulunan RC150 Oda Kumanda Paneli, bakım aralıklarını gösterme özelliği ile kullanıcısına büyük rahatlık sunuyor.94-94-25 mm boyutlarına sahip olan RC150 Oda Kumanda Paneli, 16 V DC EMS bus veya 24 C DC OT bus uyumuyla düşük elektrik tüketimi sağlıyor.

RC300 Daha çok kullanılanlara kolay ulaşım sağlıyor

Geliştirilmiş LCD ekranı sayesinde daha yüksek çözünürlüklü metin göstergesine sahip olan RC300, "Konfigürasyon Sihirbazı" ile sistemi otomatik olarak tanımlıyor. RC300 sık kullanılanlara kolay ulaşım sağlama özelliği ile de dikkat çekiyor. 2 farklı sıcaklık seviyesi için saat programına sahip olan RC300'de; 1 gece 1 gündüz ayarlanabilir program, 2 adet ayarlanabilir haftalık program, geliştirilmiş işletim ve kullanabilirlik, saat ve sıcaklık ayarı, kullanım suyu programı veya ısıtma programına bağlı işletim ile birlikte 5 farklı tatil periyoduna kadar ayarlanabilme özellikleri yer alıyor. Ayrıca RC300, sirkülasyon pompası için saat programı, kullanım suyu için tatil, tatil programı için sıcaklık seçebilme, kazan üzerine takılabilme, güneş enerjisi ile ısıtma desteği ve kullanımın yanı sıra sistemi uzaktan kumandalı ya da kumandasız kontrol etme imkanı da sunuyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)