EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

​Siemens’ten Yüksek Enerji Tasarruflu İki Güçlü Süpürge

Siemens’in yüksek enerji tasarruflu ve güçlü silencePower VSQ8SIL66A ve Siemens VSZ5SEN2 elektrikli süpürgeleri, ileri teknolojileriyle motorundan, sensörlerine, başlıklarından toz torbalarına kadar 4 adımda mükemmel temizlik sağlıyor. Özellikle Siemens VSQ8SIL66A elektrikli süpürgesi, enerji tasarrufunun yanında gücü, performansı ve sessizliğiyle piyasanın en iyi elektrikli süpürgesi olma iddiasını orta koyuyor

İleri teknolojiyi daha fazla kolaylık ve konfor için hayata kazandırmaya devam eden Siemens, yaz mevsimiyle birlikte açık pencerelerden evlere hücum edecek tozlara karşı, iki enerjik ve performansı hiç azalmayan elektrikli süpürgesini çıkarıyor. Enerji verimli “quattroPower” teknolojili bu süpürgeler, yaz mevsiminde tozlardan arınmış sağlıklı bir ev hayatı için en güçlü yardımcılarınız olacak.

4 adımda mükemmel temizlik

Siemens VSQ8SIL66A ve Siemens VSZ5SEN2 elektrikli süpürgelerde mükemmel performansa ulaşmak için, süpürge başlığından hava filtrelerine varana dek süpürgenin her bir parçasında hava akımı kaybını en aza indirecek materyaller kullanıldı. Siemens’in bu elektrikli süpürgeleri, highPower teknolojili verimli motoru, toz torbası dolsa da performans kaybını önleyen powerSensor teknolojisi, powerProtect toz torbası ve yüksek performanslı silentClean başlığıyla 4 adımda mükemmel temizlik sağlıyor.

Enerjiden ve torbadan tasarruf

Özellikle Siemens VSQ8SIL66A elektrikli süpürge, sağladığı yüksek enerji tasarrufunun yanı sıra sahip olduğu sert zemin toz toplama performansı, hava filtreleme kabiliyeti, halı temizleme gücü ve sessizliği ile pazardaki en iyi süpürge iddiasını ortaya koyuyor. Enerjiden tasarruf ederken performansıyla mükemmel temizlik sağlayan elektrikli süpürgelerin PowerProtect torbaları sayesinde de toz torbası daha seyrek değişiyor.

Kolay kullanılır, mobilyayı korur

Siemens’in her iki süpürgesi de sürgülü ve kilitleme mekanizmalı teleskobik borusu, teleskobik boruya klipslenebilen kenar köşe, mobilya ve yastık gibi yüzeyler için dar aralık ve fırçalı uçları, ErgoPremium ergonomik tutma yeri ve 12 ve 10 metre yarıçapında etkinlik alanıyla büyük kullanım kolaylığı sunuyor. Otomatik kablo toplama özelliği, elektronik güç ayarı, elektronik toz torbası doluluk göstergesi, mobilya ve duvarları çizilmelere karşı koruyan softBumper hava yastıkları, yine çizilmelere karşı özel kaplamasıyla üstün manevra özelliği bulunan tekerlekleri ile dikey ve yatay park etme özellikleri de Siemens’in ince düşünülmüş ayrıntılarını yansıtıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)