EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Seramikte Ahşap Doğallığı

İç ve dış mekan tasarımına yeni bir boyut kazandıran Graniser Seramik'in Kentwood koleksiyonu, doğal ahşap dokusu ile fark yaratan bir estetik sunuyor.

Dekorasyonda trend yaratan çekici ürünlere imza atan Graniser Seramik, dekorasyon ürünleriyle yüksek uyum yakalayan Kentwood koleksiyonu ile mekanlara doğal ahşap görünümün farklı renklerini taşıyor. Türkiye'de ve yurtdışında yoğun beğeni kazanan Kentwood koleksiyonu, algıda farklılık yaratan çekici bir ürün olarak öne çıkıyor.


Dört farklı ahşap desen

Kentwood koleksiyonu Cream, Natural, Noce ve White olmak üzere dört farklı doğal ahşap rengi ile uygulandığı mekanların vazgeçilmez bir parçası oluyor. 15x90 cm ebatlarında üretilen Kentwood modelleri, doğal görünümleri sayesinde iç mekanların yanı sıra dış mekanlarda da farkındalık yaratmayı başarıyor.

Ahşabın dalgalı ve budaklı doğal dokusunu tasarıma yansıttıklarını ifade eden Graniser Seramik tasarım ekibi, dört farklı renk seçeneği ile mobilya ve dekorasyon ürünleriyle yüksek uyum yakaladıklarını belirtiyorlar.

Açıktan koyuya geçişli dört farklı renk seçeneği sayesinde aynı mekanın farklı yaşam alanlarına da çeşitlilik sunan Kentwood serisi; ofis, kafeterya, butik otel gibi mekanlar için de ideal bir seçim.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)