EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

​Schneider Electric 7. Yeşil İş Konferansı’nın Stratejik Çözüm Ortağı

Enerji yönetiminde global uzman Schneider Electric, Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından bu yıl 7.’si gerçekleştirilecek olan ‘Yeşil İş 2015: Sürdürülebilir İş Buluşması’na Stratejik Çözüm Ortağı olarak destek veriyor.

Park Bosphorus Hotel İstanbul’da 8-9 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek Yeşil İş Konferansı, geleneksel iş modellerinden sürdürülebilir iş modellerine geçişi hızlandırmak hedefiyle sürdürülebilir iş dünyası paydaşlarını bir araya getirecek.

Bu yıl ‘Yenilenebilir Enerji ve Enerji Yönetimi’, ‘Etkin Kaynak Yönetimi’, ‘Döngüsel Ekonomi’, ‘Sürdürülebilir Binalar’, ‘Sürdürülebilir Belediyeler’, ‘Sürdürülebilirlik Endeksi ve Şeffaf Raporlama’, ‘Sürdürülebilir Finansman’, ‘Tedarik Zinciri’ ana başlıklarında düzenlenecek oturumlara ev sahipliği yapacak olan konferansın açılış konuşmasını, Schneider Electric Türkiye Ülke Başkanı Bora Tuncer gerçekleştirecek.

“Tüm enerjimizi sürdürülebilir bir gelecek için harcıyoruz”

Enerji yönetiminde global uzman Schneider Electric, enerjiye erişimin temel bir insan hakkı olduğuna inanıyor ve gezegenimiz üzerindeki herkesin güvenli, güvenilir, verimli ve sürdürülebilir enerjiye erişimi için yenilikçi çözümler geliştiriyor, sosyal sorumluluk projelerine imza atıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)