EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

​Power Gloss’la Yeni Yaşam Alanları

AGT; ürün gamını daha da geliştirme planları doğrultusunda, bu yıl Parke ve Power Gloss laklı panel üretimine de başlayarak, yatırımının ikinci aşamasını da tamamlamış oldu.

Türkiye’nin sayılı tesislerinden biri olan Entegre AGT MDF fabrikası, iki aşamalı bir yatırım planı ile geçtiğimiz sene devreye girdi. Yatırımın ilk yılında MDF, MDF Lam, kağıt emprenye ve tutkal üretimi gerçekleştirildi. Ürün gamını genişletme planları doğrultusunda, bu yıl laminat parke ve Power Gloss laklı panel üretimine başlayarak yatırımın ikinci aşamasını da tamamlamış oldu. Natura Parke ile Power Gloss koleksiyonunu çok kısa bir sürede müşterilerinin beğenisine sunarak AGT, hem yurt içinde hem de yurt dışında büyük başarılara imza atmaya devam ediyor.

Son teknoloji üretim hattında üretilen AGT Power Gloss, MDF-Lam üzerine lazer silindir ile UV (Ultraviyole) lak uygulanan yüksek parlaklığa sahip bir ürün. Ürünün en önemli özelliklerinden birisi ise yüksek mekanik ve kimyasal dirençlere dayanıklı levha olması. Bir yaşam alanını oluşturan tüm ahşap yüzeylerde kullanılabilecek olan Power Gloss muazzam parlaklığı ve çizilmezlik özelliğiyle çarpıcı tasarımlara imkan veriyor.

Mobilya ve dekorasyon sektörünün ihtiyacını karşılamak üzere mobilya gövdelerinde, mutfak dolaplarında, banyo kapaklarında, çalışma odalarında kısaca bir yaşam alanını oluşturan ev ve ofis mobilyalarının tüm gövde ve ön yüzeylerinde kullanılabilir. Renk seçenekleri, parlak yüzeyi ile AGT Power Gloss, yeni sezon iç mekan tasarımlarında kalitesiyle fark yaratmayı amaçlıyor.

Yüzde yüz UV akrilik vernik, sararmaya karşı yüksek direnç, yüksek çizilme dayanıklılığı, üstün parlaklık ve ileri teknolojide olması gibi özellikleriyle kullanıcı dostu; atmosfere VOC (uçucu organic içerik) salınımı yapmamasıyla da çevre dostu bir ürün olan AGT Power Gloss, sektörün son gözdesi.

AGT, açılımı olan "Ahşabı Geliştiren Teknoloji"ye uygun olarak, sürdürülebilir teknolojik büyümesiyle, ‘%100 AGT & %100 Kalite’ felsefesinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürüyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)