EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

​Önce İnsan Hayatı, Sonra Safery&Health Fuarı

10-13 Eylül tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) düzenlenecek olan Safety&Health Fuarı, iş sağlığı ve iş güvenliği sektörlerini Türkiye’de uluslararası platformda buluşturan tek etkinlik. Marmara Tanıtım Fuarcılık tarafından düzenlenen Uluslararası Safety&Health Fuarı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın aktif katılımıyla desteklenmektedir.

Türkiye’de özellikle 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun yürürlüğe girmesinden sonra büyümesini hızlandıran sektör, her yıl Safety&Health Fuarı’nda buluşmaya devam ediyor. Bu yıl da 10-13 Eylül tarihlerinde yine İFM’de buluşacak olan iş sağlığı ve güvenliği (İSG) sektörü, yoğun bir fuar programı ve çok özel etkinliklerle yeni iş sezonuna başlangıç yapacak.


İnsan hayatı ve insan sağlığının ‘en değerli’ olduğu fuar olan Uluslararası Safety&Health Fuarı bu yıl 4. kez düzenlenmektedir. Organize edildiği ilk yıllarda ISAF Security Fuarı ile birlikte yapılan Safety&Health Fuarı, sektörden gelen yoğun talep doğrultusunda ISAF Security Fuarı’ndan ayrılarak başlı başına düzenlenen bir organizasyon haline gelmiş ve büyüyerek gelişimine devam etmiştir.

İSG sektör profesyonellerini, firma yöneticilerini, işveren ve çalışanları, uzmanları ve diğer akademisyen, araştırmacı ve öğrenciler gibi paydaşları bir araya getirecek olan 4. Uluslararası Safety&Health Fuarı, aynı zamanda sektörün tartışmalı konularının dile getirildiği, konuşulduğu ve çözüm önerilerinin paylaşıldığı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile işbirliği içerisinde gerçekleşecek olan Safety&Fire Konferansı gibi etkinliklere de sahne olacak.

İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy 9-10. hollerde gerçekleşecek olan 4. Uluslararası Safety&Health Fuarı’nı siz de geç kalmadan ziyaret edin.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)