EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

​Profilo’dan Zerre Toza Dayanamayanlara Yeni Elektrikli Süpürge

Profilo’nun enerji etiketli yeni elektrikli süpürgesi Flooris, 3 kategoride A sınıfı değeri ile yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. Japonya’dan onaylı Anti-Alerjik özellikli HEPA filtresi ve Ginkgo Biloba özlü filtresi sayesinde sevdiklerinizin ve sizin sağlığınıza önem veriyor

Sunduğu dayanıklı ev aletleri ile hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren Profilo’nun enerji etiketli yeni elektrikli süpürgesi Flooris, üstün performansı ve düşük enerji tüketimiyle tam bir temizlik uzmanı. Dayanıklılığı ile öne çıkan Flooris elektrikli süpürge, 3 kategoride A sınıfı değeri ile yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. Japonya’dan onaylı Anti-Alerjik özellikli HEPA filtresi ve Ginkgo Biloba özlü filtresi sayesinde sevdiklerinizin ve sizin sağlığınızı düşünüyor.

Enerji etiketleri, ihtiyaçlarınıza daha uygun seçim yapmanıza yardımcı oluyor

Avrupa Birliği ülkelerinin Eylül 2014’te yürürlüğe koyduğu Enerji Etiketi yönetmeliği, 1 Eylül 2015 tarihinden itibaren Türkiye’de de geçerli olmaya başladı. Enerji etiketli elektrikli süpürgeler kullanıcılarının hem enerji tasarrufu yapmasına hem de ürünleri satın alırken ihtiyaçlarına daha uygun seçimler yapmasına yardımcı oluyor. Avrupa Birliği Enerji Etiketi, elektrikli süpürgelerin enerji tüketimlerinin yanı sıra en az bunun kadar önemli olan; sert zemin ve halılardaki toz toplama performansı değerleri, filtrelemeyle emisyon değerleri ve ses seviyesi detaylarını içeriyor.

AB Enerji Etiketi yönetmeliğine uygun Flooris elektrikli süpürgeler tüm Profilo Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)