EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Hyundai Asansör’ün 2. Kez Platin Sponsor Olduğu

Türkiye’nin önde gelen inşaat ve gayrimenkul projelerinin jüri tarafından değerlendirildiği Sign OF The City Awards’ın ikincisi gerçekleştirildi. Sektörden birçok firmanın yoğun ilgi ve katılımıyla gerçekleşen yarışmada, 101 farklı projenin 140 başvurusu değerlendirme sürecinden geçti.

Jüri üyeleri, tamamlanmış ve devam eden projeleri değerlendirerek ödül sahiplerini belirledi. Gecede “En İyi Çok Katlı Konut” kategorisinde ödülü; Hyundai Asansör ’ün de proje ortağı olduğu Nidapark Seyrantepe projesi alırken ödülü HMF Hyundai Asansör Genel Müdürü Hakan Ek takdim etti.

Sign of the City Awards’a platin sponsor olarak ikinci kez destek verdiklerini belirten Hakan Ek, “Gayrimenkul ve İnşaat sektörleri Türkiye’de hızla gelişiyor ve büyüyor. Bu yarışmanın, sektörün gelişimi ve geleceği için çok faydalı bir organizasyon olduğuna inanıyorum. Gelenekselleşmesi ve uluslararası boyuta taşınmasını beklediğimiz Sign of the City Awards, bu anlamda Türkiye’de gayrimenkul sektörünün gelişmesi için oldukça büyük önem arz ediyor.” şeklinde konuştu.

Türkiye’de saygın projelere asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen bant sağlayan HMF Hyundai Asansör; Metropol İstanbul, Diyarbakır Havalimanı, Üsküdar-Çekmeköy Metro hattı, Folkart Towers, Nidakule Ataşehir-Levent, Varyap Meridian, İstanbul Adalet Sarayı, Nurol Tower ve Sarphan Finans Park gibi birçok farklı ve prestijli projede sahip olduğu ileri teknoloji ürünler ile fark yaratıyor.

Hyundai Asansör Türkiye’de Yatırım Yapmayı Planlıyor

Dünyanın birçok yerinde faaliyet gösteren ve çeşitli projelere imza atan Hyundai Asansör, Türkiye pazarına da yatırım yapmayı planlıyor. HMF Hyundai Asansör Genel Müdürü Hakan Ek, “Hyundai Asansör, Kore, Çin ve Hindistan dışında en büyük satışlarını Türkiye’de gerçekleştiriyor. Çin, Hindistan ve Türkiye pazarına özel önem veren Hyundai, Türkiye’de yatırım yapmayı planlıyor. İleriki dönemlerde Türkiye’de üretim yapmayı da düşünen Hyundai Türkiye’yi Balkanlar ve Doğu Avrupa’yı yönetecek bir merkez olarak konumlandırmayı da hedefliyor.” dedi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)