EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

​Şişecam Düzcam “Stratejik Yol Haritasını” Konuştu

41 yıl önce “Isıcam” markası ile Türk halkını camla ısı yalıtımı ve tasarrufla tanıştıran Şişecam Düzcam, bölgesel Isıcam Çalıştayları’nın altıncısını Mudanya’da gerçekleştirdi. Çalıştayda Isıcam Yetkili Üreticileri ile bir araya gelen Şişecam Düzcam, stratejik yol haritasını belirlemek için katılımcılarla görüş alışverişinde bulundu.

13.11.2015 - Avrupa’nın 2’nci, dünyanın ise 5’inci büyük düzcam üreticisi Şişecam Düzcam, 41 yıl önce Türk halkıyla tanıştırdığı Isıcam markasının Yetkili Üreticileri ile Mudanya’da bir araya geldi. 5-6 Kasım tarihlerinde Isıcam markasının “stratejik yol haritasını” oluşturmak amacıyla altıncı kez gerçekleştirilen Isıcam Çalıştayı’nda, Isıcam markasının geleceğe dönük strateji ve hedefleri tüm boyutlarıyla değerlendirildi.


Açılış konuşmasını Şişecam Düzcam Pazarlama Grup Müdürü Ebru Şapoğlu’nun gerçekleştirdiği Isıcam Çalıştayı’nda eğitmen Fırat Çapkın, Isıcam Yetkili Üreticilerine ‘Pazarlama ve Satışın Geleceği’’ konulu bir sunum gerçekleştirdi. Isıcam Yetkili Üreticileri, Isıcam markasının gelecek hedefleri konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak öneri ve sunumları ile çalıştaya değerli ve geleceği yönlendirecek katkılarda bulundu. Çalıştay, Şişecam Düzcam Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı Haluk Sarıaltın tarafından yapılan konuşma ile sona erdi. Katılımcılar, toplantı sonrasında düzenlenen gala yemeğinde keyifli bir akşam geçirdi.

Bugün 10 milyon hane ve iş yerinin tercihi olan Isıcam, çevre dostu, sürdürülebilir, enerji tasarrufu sağlayan ürünler sunmaya devam ediyor. Isıcam markasıyla bugün artık standart çift camlara göre yaklaşık 4 kat daha iyi ısı yalıtımı sağlayan ürünler pazara sunan Şişecam Düzcam, bu ürünler sayesinde ısıtma ve soğutmadan oluşan enerji giderlerinde bugüne kadar toplamda 9 milyar dolarlık tasarruf edilmesine katkıda bulundu.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)