EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

​Piri Reis Üniversitesi Kampüs Binasında Arttek Flooring Tercih Edildi

Piri Reis Üniversitesi Kampüs binasında Arttek Flooring’in ‘Meşe Endüstriyel Masif Parke’ ve ‘Kauçuk Zemin Kaplama’ malzemeleri kullanılmış olup; altyapı ve montaj servis hizmetleri de Arttek Flooring’in eğitimli ekibi tarafından yapılmıştır.

Kütlelerin mimari dili geliştirilirken, deniz ile ilgilenen kişilerin bildiği ve kullandığı, “muntazam, düzgün, tertipli, emniyetli, olması gerektiği gibi” anlamına gelen “Neta” kelimesi, bir kavram olarak tasarım konseptine yansıtılan PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ KAMPÜSÜ, Türkiye’nin ilk uluslararası ‘BREEAM-Very Good Sertifikalı’ yeşil kampüsü.

Proje dahilinde denizcilik, mühendislik, fen edebiyat ve iktisadi idari bilimler fakülteleri ile birçok gemi simülasyon laboratuvarları, çok amaçlı salon ve seminer salonları, vb. yer alan Piri Reis Üniversitesi Kampüs binasında Arttek Flooring’in ‘Meşe Endüstriyel Masif Parke’ ve ‘Kauçuk Zemin Kaplama’ malzemeleri kullanılmış olup; altyapı ve montaj servis hizmetleri de Arttek Flooring’in eğitimli ekibi tarafından yapılmıştır.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)