EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

​Schneider Electric Ve CNN International Sürdürülebilirlik İşbirliği

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, verimli ve sürdürülebilir enerji ile ilgili olarak açıkladığı taahhütlerini CNN International platformlarında anlatacağı bir reklam ve içerik kampanyası başlatıyor.

Küresel enerji yönetimi ve otomasyon alanında uzman olan Schneider Electric, 2015 yılının Aralık ayında Paris'te gerçekleştirilecek olan iklim konferansı COP21 ile eşzamanlı olarak, açıkladığı taahhütlerini tanıtacağı bir kampanyaya imza atacak. Kurgulanan dijital kampanya için kanaat önderleri ve küresel karar vericilerin en çok takip ettiği platform olan CNN tercih edildi.

Schneider Electric, CNN International platformlarında dünya sıcaklığının iki santigrat dereceden fazla ısınması durumunda neler olabileceğini anlattığı videolar, yazılı içerik ve infografiklerin yanı sıra, çevresel sürdürülebilirlik konusunda yenilikçi bir dijital merkez olan CNN International'ın Two Degrees (İki Derece) içeriğine de sponsor olacak.

Sürdürülebilir enerji konusunda önemli bir güç olan Schneider Electric, COP21'in gerçekleştiği dönemde CNN International’ın Two Degrees serisi kapsamında hazırlayacağı içerikler ile kamuoyunu bilgilendirecek.

Gerçekleştirilecek işbirliği ile ilgili konuşan Schneider Electric Pazarlama Direktörü Chris Leong, enerjiye erişimin temel bir insan hakkı olduğuna inandıklarını belirtirken, "Biz, gezegenimizdeki herkesin güvenli, güvenilir, verimli ve sürdürülebilir enerjiye erişebilmesini istiyoruz. Schneider Electric’in temel amacı, bu enerji ikilemini hedef alan yenilikçi çözümler sunmak ve gezegenimizin karbon ayak izini ve herkesin kaliteli enerjiye ulaşma konusundaki vazgeçilmez hakkını dengelemek. Teknolojilerimiz, ”Life is On” mottosuyla her yerde, herkes için ve her zaman, hayatın devam etmesini sağlıyor. Bu inancımızı ve sürdürülebilirlik konusundaki katkılarımızı, CNN International ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği sayesinde dünya çapında kamuoyuna ulaştırabileceğimiz için oldukça heyecanlıyız." şeklinde konuştu.

Schneider Electric ile işbirliği yaptıkları için oldukça heyecanlı olduklarını belirten CNN International Reklam Satış, Avrupa ve Amerika Kıdemli Başkan Yardımcısı Petra Malenicka ise açıklamasında: "CNN'de gerçekleştirilecek bu kampanya, Schneider Electric’in temel değerlerini etkili bir şekilde kamuoyuna iletecek ve dünyanın gözü iklim değişikliği konusundaki haberleri almak için CNN'e döndüğünde Schneider Electric'in mesajının maksimum etkiye sahip olmasını sağlayacak. Bu değerli çalışmada Schneider Electric ile uluslararası işbirliği içinde olmaktan dolayı mutluyuz." dedi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)