EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Nurus, Ekolojik ve Estetik Özellikleri Alava’da Buluşturuyor

Nurus, yüzde 100 geri dönüştürülebilen malzemeden üretilen ve inovatif tasarımıyla dikkat çeken Green Good Design ödüllü Alava ailesi ile ekolojik sistemin korunmasına katkı sağlıyor.

Nitelikli ürünleri ile dünyanın profesyonel mobilya üreticileri arasında yer alan Nurus, estetik ve çevreci özellikleri bir arada bulunduran Alava ailesi ile mekanlara uyum sağlıyor. Kabuğu andıran zarif formdaki Alava, yüzde 100 geri dönüştürülebilen malzemesiyle ekolojiyi korurken, oturma konforu ile de kullanıcısının beklentisini yükseltiyor.

Alava ailesi, geniş renk yelpazesi ve ayak seçenekleri ile hem modern hem de estetik özellikleri bir arada bulunduruyor. Her tür çalışma ve yaşam alanına uyum sağlayan tasarıma sahip Alava’nın koltuk döşemesi ise fark edilemeyecek kalınlığı ile kullanıcısına rahat ve konforlu kullanım sunuyor.

Üç farklı ayak seçeneği bulunan Alava’nın tekerlekli ayakları toplantı salonları ve çalışma alanlarında kullanım kolaylığı sunarken, sabit ayak seçeneği ise evlerden sosyal alanlara, bekleme alanlarından yönetici ofislerine kadar pek çok mekana modern ve samimi bir görünüm kazandırıyor.

Stefan Brodbeck tasarımı olan Alava, inovatif tasarım, ekoloji ve sürdürülebilirlik konularında dünyadaki önemli projelerin ödüllendirildiği Green Good Design Awards 2015’te ürün tasarımı kategorisinde Green 100 listesinde de yer aldı. Green Good Design Awards, “Chicago Athenaeum: Mimarlık ve Tasarım Müzesi” ve “Avrupa Mimarlık, Sanat, Tasarım ve Kentsel Araştırmalar Merkezi” ortaklığında düzenleniyor. Green Good Design, tasarımcıları, eko-inovasyon, ekolojik tasarım, doğal kaynakları koruma, yeşil teknolojiler, yenilenebilir enerji, daha iyi bir yaşam ve çevre kalitesi için sürdürülebilirlik konularında teşvik ediyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)