EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Terraco’nun Marblecoat Ürünü İle Cephelerinizde Mermer Görünümü

Yenilikçi ürünleri ile yapı sektörünün öncelikli ihtiyaçlarına hitap eden Terraco’nun dekoratif ürün grubunda bulunan Marblecoat iç ve dış cephelerde kullanılan ve kullanıldığı alanlara mermer görünümü kazandıran dekoratif kaplamadır.

Uluslararası firma olmanın gereklerinden faydalanılarak her sene yeni ürünleriyle sektöre farklı çözümler sunmayı hedefleyen Terraco Group, 2015 yılında İrlanda'da devreye aldığı AR-GE merkezi ile ürün kalite sistemlerini ve yeni ürün geliştirme çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Bu anlayışla yola çıkan boya ve yapı kimyasalları sektörünün öncü firmalarından Terraco, binalarda değişen konfor anlayışına en uygun çözümleri sunmaktadır.

İskandinav teknolojisi ile üretim yapan TERRACO’nun ürettiği dekoratif ürün grubunda yer alan Marblecoat dış cephelerde de kullanılabilen ve kullanıldığı alanlarda mermer görünümü kazandıran dekoratif kaplamadır.

Terraco’nun Marblecoat serisi lekelere ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Ayrıca ürün neme karşı dayanıklı olduğundan banyolarda da kullanılabilir. Uygulaması kolay olan ürün sağlığa ve çevreye zararlı olabilecek tüm zararlı kimyasallardan arındırılmış olup hava koşullarına uygundur.

Beyaz renkte üretilen Marblecoat renkli pigmentlerle kullanıldığında istenilen ton ve efektler verilebilir. Terraco’nun Marblecoat Serisi restoran, galeri, villa, otel cephe ve lobileri gibi yüzeyler için ideal bir sonlama malzemesidir. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)