EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Kale Banyo, Şık ve Kullanışlı Tasarımın En İddialı Örneğini ‘Zeus’ İle Banyolara Taşıyor

Bütünsel banyo çözümlerinin en güzel örneklerini hayata geçiren Kale Banyo, alışılmış klasik stilin dışında tasarıma sahip yeni serisi ‘Zeus’ ile şık ve kullanışlı banyolar yaratıyor. 

Zeus’un banyo mobilyasını Ece Yalım Design Studio, vitrifiyelerini ise Nilo Gioacchini’nin tasarımıyla hayata geçiren Kale Banyo, estetik ve fonksiyonelliğin harmanlandığı bu özel seri ile banyolarda bütünsel bir ambiyans yaratıyor.

Kullanıcı dostu

‘Zeus’ ile neoklasik bir seri geliştiren Kale Banyo, klasikliğin verdiği görsel nefaseti, maskulen sert çizgilerle karakteristikleştirirken, bütünsel ambiyans içerisinde tutarlı, fonksiyonel ve kullanıcı dostu bir ürün ortaya çıkarıyor.

Kıvrımlı formlar

Yumuşak kıvrımlar ve zarif ayaklar, ‘Zeus’ serisinin şık tasarımını tamamlıyor. Neoklasik tarza modern bir bakış açısı katan seri, iki farklı renk alternatifi sunuyor. Lavabo ve klozetin mobilyalarla olan uyumu da geniş banyolara organik, modernist bir yaklaşım getiriyor.

Banyoda geniş kullanım alanı

Ultra lake boyası sayesinde uzun ömürlü yapıya sahip seri, şık kulplarla tamamlanan geniş çekmecesi ile banyodaki kullanım alanını genişletiyor. Serinin zarif boy dolabı, geniş iç hacmi ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Şık dolap, ayrıca kıvrımlı ayaklarıyla stil sahibi banyolar yaratıyor.

Geçmişten bugüne taşınan detaylar

Serinin banyo mobilyasını tasarlayan Ece Yalım Design Studio, Zeus’u şöyle tanımlıyor; “Ürünü geçmişten bugüne taşıyan en önemli detay; Zeus serisi için özel tasarladığımız ve basit geometrik bir formun altını çizen yuvarlak kulplardır.”


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)