EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Alutechbond, Yeni Markaları ile Pazardaki Yerini Alıyor

Sistem Alüminyum, tüm alüminyum kompozit panel ürünlerini tek bir marka altında birleştirdi. Sınırsız renk ve desen seçenekleri ile mimarların ve seçkin projelerin seçimi haline gelen Alutechbond markası altındaki ürünlerin isimleri ve logoları yenilendi.


Yeni Markalama Stratejisi

Alüminyum kompozit panel markalarını, ürünlerin kalınlıklarına göre kategorize eden Sistem Alüminyum, Alutechbond markasını farklı ürünlerden oluşan bir seri haline getirdi. Firma, belirtilen yeni markalama stratejisi üzerinde bir süredir çalışmaktaydı ve proje hayata geçirilmeden önce, geçtiğimiz Mart ayında gerçekleşen Kapı & Pencere Fuarı’nda konuyla ilgili müşterilerinin geri bildirimlerini aldı.

Yeni markalama stratejisini, müşterilerinden de tam not almasıyla birlikte çalışmayı hayata geçiren Sistem Alüminyum, önümüzdeki haftalarda kompozit panel ürünlerini yeni isim ve logoları ile pazara sunacak

Yapılan bu değişiklik sonrası Sistem Alüminyum’un kompozit panel ürün markaları Alutechbond 100, Alutechbond 200, Alutechbond 300 ve Alutechbond 400 olarak satılacak.

Erdoğan Yılmaz, Sistem Alüminyum Mimari Sistemler Satış Müdürü:

“Pazardan gelen bilgi ve bayilerimizle yaptığımız görüşmeler sonrasında mevcut markalarımız içerisinde en çok beğenilen markamızın Alutechbond olduğunu gördük. Bu çerçevede mevcut  alüminyum kompozit panel markalarımızı Alutechbond markası şemsiyesi altında birleştirdik. Bu yeni markalama stratejimiz tüm müşterilerimizden tam not aldı.”


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)