EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Yaz Renklerini Yaşam Alanınıza Celest Anahtar-Prizler ile Dahil Edin

Gökyüzünün açık olduğu, sabahları güneş ışığının evin içine dolduğu, aydınlık ve ferah bir yazı kim hayal etmez ki… Peki, bu hayali dekorasyonla taçlandırmak... İşte Legrand’ın Celest Anahtar-Prizleri, farklı renk ve estetik tasarımıyla mekanlarınızın dekorasyonuna farklı bir hava katıyor.

Dikdörtgen ve dairenin mükemmel uyumunu yaşam alanlarına taşıyan Celest Anahtar-Prizler, tasarımından hiçbir ödün vermeden pratikliğini ve işlevselliği bir bütün olarak kullanıcısına sunuyor. Yenilikçi renk ve doku çeşitliliğiyle konfor, iletişim, güvenlik ve kontrol işlevlerine inovasyon getiren Celest, günlük enerji tüketimini azaltmaya ve kontrol etmeye de yardımcı oluyor.

Yazın sımsıcak renkleri evinizde

Ahşabın doğallığı ve sıcaklığından, derinin yumuşak ve sofistike duruşuna kadar farklı doku alternatiflerini yaşam alanlarına taşıyan Celest, iki mükemmel şekli bir araya getirerek evinizde hem konforu hem işlevselliği hem de estetiği yaşamanıza yardımcı oluyor. Yaz mevsiminin habercisi mint yeşili, portakal turuncusu, gece mavisi, mercan kırmızısı, limon sarısı ve beyaz renklerinin hakim olduğu Legrand Celest anahtar- prizler, evinizi istediğiniz gibi renklendirebilmenize imkan tanıyor. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)