EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

11.PmoGenç Yaz Kampı Başvuruları Başladı

Peyzaj Mimarlığı Bölümlerinde eğitim gören Peyzaj Mimarlığı öğrencilerinin meslek pratiği ile buluşmalarını sağlamak, öğrenciler aralarındaki iletişimi geliştirmek, Oda ile bağlarını kurmak, PMOGenç örgütlülüğünü büyütmek amacıyla gerçekleşen PMOGenç Yaz Kampı`nın Onbirincisi Denizli`de gerçekleşecek.

  


Peyzaj Mimarlığı Bölümlerinde eğitim gören Peyzaj Mimarlığı öğrencilerinin meslek pratiği ile buluşmalarını sağlamak, öğrenciler aralarındaki iletişimi geliştirmek, Oda ile bağlarını kurmak, PMOGenç örgütlülüğünü büyütmek ve var olan bağları güçlendirmek hedeflenmektedir.
 
Kültürel ve Doğal Peyzaj alanlarının en güçlü şekilde gözlemlenebildiği Hierapolis, Laodikya gibi doğal ve kültürel emanet alanlarının yanı sıra, kentsel dokusu anlamıyla tarihi bir kent çekirdeği ile gelişmiş,  kentsel tasarım çalışmalarının yanı sıra bir dizi toplantı, atölye ve kültürel etkinlikleri de kapsayan PMOGenç 11. Yaz Kampı / Okulu, 13 Ağustos 2017 ile 27 Ağustos 2017 tarihlerinde gerçekleşecektir.
 
PMOGenç 11. Yaz Kampı / Okulu ‘na katılım başvurusu için ekte yer alan formun doldurularak 27 Temmuz 2017 saat 17.00`e kadar; pmogenc@peyzajmimoda.org.tr adresine ulaştırılması gerekmektedir.
  
KATILIM KOŞULLARI
- PMOGenç üyesi olmak
 
EĞİTMEN KADROSU
 
Prof. Dr. Halim PERÇİN, Peyzaj Mimarı
Doç. Dr. Murat ZENGİN, Peyzaj Mimarı
Yrd. Doç. Dr. Oktan NALBANTOĞLU, Peyzaj Mimarı
Dr. Sinem ÖZDEDE, Peyzaj Mimarı
Tolga AYDAR, Peyzaj Mimarı 
Can Kubin, Yüksek Şehir Plancısı 
Cengiz BEKTAŞ, Mimar
 
Kamp Koordinatörü
Harun KILIÇOĞLU, Peyzaj Mimarı 
 
İLETİŞİM
Burak SEVİM, Peyzaj Mimarı

İletişim: pmogenc@peyzajmimoda.org.tr 
Detaylı Bilgi :http://www.peyzaj.org.tr/genel...


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)