EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

VitrA’dan İlham Veren Kombinasyonlar

Sento’nun zengin ürün ailesi, hem geniş hem dar banyolar için ideal ve birbirinden şık kombinasyonlar ortaya çıkarıyor. 

Şık ve sıcak tasarımıyla göz dolduran Sento serisinde, bir banyoda ihtiyaç duyulan tüm modüller yer alıyor. Farklı boyutlardaki temizlik malzemelerinin depolanabileceği dolaplar, çamaşır makinesi özel alanı ve çamaşır sepeti gibi banyoda hayatınızı kolaylaştıracak birçok ayrıntının düşünüldüğü seri, tüm ihtiyaçlara yanıt veren bir fonksiyonellikle geliyor. İnce ve yuvarlatılmış köşeleri ile banyolarda ferahlık ve kolay temizlik sağlanırken aynı zamanda seri içerisindeki modüller hem ayaklı hem ayaksız kullanım imkanı sunarak farklı zevklere hitap edebiliyor.

 
Çarpıcı parçalar, fonksiyonel çözümler.

Boy dolabı uzun temizlik gereçlerini de saklamak için ideal. Ayrıca iç kısmında bulunan hava menfezleri havalandırmaya olanak vererek dolap içerisinde kötü kokuya ve neme karşı koruma sağlıyor.

Çamaşır makinesi için özel tasarlanan dolapta, ayrıca kapalı saklama için kapaklı bir dolap daha yer alıyor. Bu kısımda hem kirli sepeti hem de temizlik ürünlerinin depolanabileceği raf bulunuyor. Üst dolap ise bölmeli yapısıyla ekstra depolama için şık bir parça olarak dikkat çekiyor.

Banyolarda pratik ve şık çözümler. 

Sento’nun zengin ürün ailesi, hem geniş hem dar banyolar için ideal ve birbirinden şık kombinasyonlar ortaya çıkarıyor. Ayaklı ve ayaksız seçenekleri ile banyoda farklı atmosferler deneyimlemenizi sağlıyor. Ayrıca her bir parçada bulunan açık ve kapalı ekstra saklama alanları nefes alan banyolar yaratıyor.Yorumlar

Ahmet 8 Haziran 2018

Fiyat nedir ögrenebilirmiyiz her parça ayri ayri mi fiyatlandiriliyor

Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)