EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Teknolojinin Tasarıma Yansıması: Berker R.1 Touch Sensor

Hager I Berker, R.1 Touch Sensor ile teknolojik alt yapısını ve güçlü tasarım yönünü bütünleştiriyor. Serinin teknolojik gücünü temsil eden R.1 Touch Sensor evin tüm kontrollerini tek anahtarda toplarken, Hager I Berker'in şık tasarım çizgisini de yansıtıyor. 

Hager I Berker, teknolojiyi şıklıkla birleştiren ve yaşam alanlarında bütün fonksiyonları bir arada kontrol edebilmeye yarayan ürünleriyle hayatı kolaylaştırıyor. IF Product Design, Red Dot, Good Design gibi birçok ödülle mimarların sıklıkla tercih ettiği R.1 Touch Sensor, KNX uyumlu yapısı ve yuvarlak modern hatları ile teknolojiyi tasarıma yansıtıyor.  

KNX uyumlu R.1 Touch Sensor serisi ile tüm kontroller tek anahtarda...

KNX/EIB uyumlu sistemiyle Hager I Berker'in teknolojik altyapısını kanıtlar nitelikteki R.1 Touch Sensor, evin tüm fonksiyonlarını tek bir anahtarda topluyor. Aydınlatma, perde/panjur, müzik, ısıtma ve soğutma gibi kontrolleri sadece tek bir anahtarda toplayan R.1 Touch Sensor, kullanıcı isteğine göre cam yüzey olarak beyaz ve siyah renklerde dizayn edilebiliyor. Ayrıca web sitesinde yer alan konfigüratör sayesinde, istediğiniz sembol ve yazıları eklemek mümkün.  Yuvarlık cam yüzey üzerinde evin tüm kontrollerini barındıran ekranıyla R.1 Touch Sensor, hayatın her alanında teknolojiden faydalanmak isteyenler için ideal... 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)