EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Ytong’tan ‘Kadının Gücü’ Fotoğraf Sergisine Destek

Yapı malzemesi sektörünün öncü kuruluşu, Türk Ytong, Sanayi A.Ş., Moda Rotary Kulübü tarafından düzenlenen "Kadının Gücü" fotoğraf sergisine destek oluyor. Sergi 09 - 15 Mart 2018  tarihleri arasında Ortaköy Kethüda Hamamı’nda ziyaret edilebilir.

Kadınların sistemin dayatmaları karşısındaki duruşlarını, gericiliğe ve ırkçılığa karşı, kadına çocuğa her canlıya uygulanan şiddete karşı verilen mücadelelerde gösterdikleri direnişleri desteklemek için düzenlenen ‘Kadının Gücü’ fotoğraf sergisi 09 - 15 Mart 2018 tarihleri arasında Ortaköy Kethüda Hamamı’nda ziyaretçilerini bekliyor. 

Ünlü isimler açılışta yer alacak

Moda Rotary Kulübü tarafından düzenlenecek açılış gecesine Neslihan Yeldan, Betül Şahin, Ayça İnci ve Bennu Yıldırımlar gibi isimlerin yer alması bekleniyor. Ayrıca gecede Betül Mardin’e ‘Meslekte Üstün Hizmet Ödülü’ verilecek. 

8 Mart Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde Mor Çatı Kadın Sığınma Vakfı ile birlikte kadının toplumdaki gücünü vurgulamak adına düzenlenen ‘Kadının Gücü’ fotoğraf sergisinde, Türkiye Fotoğraf Müzesi Kurucusu Gültekin Çizgen, duayen fotoğrafçı Ersin Alok ve Türkiye’nin ilk kadın fotoğraf profesörü Güler Ertan’ın fotoğrafları ile birlikte kadının toplumdaki yeri ve gücünü vurgulayan 30 adet fotoğraf sergilenecek. Sergiye giriş ücretsiz. Sergide yer alan fotoğrafların satışından elde edilecek gelir ise Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na bağışlanacak. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)