EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Graniser, Unicera Fuarı’nda Dikkatleri Üzerine Topladı…

Graniser, 27 Şubat – 03 Mart tarihleri CNR Expo Fuar Merkezinde gerçekleşen Unicera İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarında her yıl olduğu gibi bu yılda yeni ürünlerinden oluşan standı ile ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

Graniser Seramik, tasarım ve inovasyonun gücünü vurgulayan 30 yeni serisi ile Unicera İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarında ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Seramik sektörünün trendlerini gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında yakından takip eden Graniser Seramik, bünyesindeki deneyimli tasarımcıların yanı sıra yurtdışındaki önemli tasarım ofisleri ile geliştirdiği ayrıcalıklı serilerini sergilediği standının tasarımını ise İtalya’da Aksu&Suardi tasarım ofisi Sezgin Aksu ile gerçekleştirdi. 

Unicera İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak fuarında 30 yeni serisi ile yer alan Graniser Seramik, standında parlak mermer, cement, ahşap, Terrazo (dökme mozaik) ve metalik görünümlü tasarımların yanı sıra hareketli desenlerle yapılan ürün kombinleri dikkat çekti. Ayrıca Empoli serisini 8 yeni tasarımla zenginleştiren firma geçmişten günümüze taşınan kanaviçe desenini yeniden yorumluyor.

Unicera Furı’nın kendileri için çok verimli geçtiğini belirten Kurumsal İletişim ve Marka Müdürü Ş.Melek Erol “Unicera Fuarı profesyonel ve nihai müşterilerimizle birebir iletişim kurma şansı bulduğumuz bizim için önemli bir buluşma noktası. Gelişimin ivmesi olan bu tür rekabetçi platformların sektörümüze faydası oldukça yüksek. Fuar sayesinde yeni serilerimizi sektör profesyonelleriyle buluşturmaktan ve dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin beğenisini kazanmaktan oldukça mutluyuz. Fuarda bir çok yeni iş bağlantısı yapma imkanı bulduk. Kurulduğumuz günden bu güne kalite anlayışımızdan ödün vermeden modern çizgimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile yaşam alanlarını daha keyifli hale getirmeye hızımızı kesmeden devam ediyoruz.” dedi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)