EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Sinpaş’ tan Flatofis'te Yeni Nesil Çalışma Alanı: Woop Point

Türkiye'nin ilk ve tek A+ yatay iş ve yaşam merkezi Flatofis Haliç'te, 44 yıllık Sinpaş güvencesi altında kurulan ve “Work Operations Point” kelimelerinin birleşimiyle oluşan Woop Point; hazır ofis, sanal ofis, co-working alanları ve toplantı odalarıyla tam donanımlı bir ofisin konforunu genç girişimcilere ve iş dünyasına sunuyor.

Sinpaş’ın Flatofis’te ilk kez sunduğu yeni konsepti “Woop Point” hazır ofis seçenekleriyle birçok ofis giderini en aza indirgeyerek keyifli ve ekonomik bir ofiste çalışmanın ayrıcalıklarını deneyimletiyor. Woop Point hazır ofis, sanal ofis, co-working alanları ve toplantı odaları ile profesyonellerin tercih ettiği yeni bir adres oldu. Lokasyonu ve sunduğu hizmetleriyle büyük ilgi gören Woop Point, Sinpaş’ın yeni projelerinde de profesyonel hizmetlerine devam edecek.

Yeni nesil ofis sisteminin Türkiye’deki örneği

Woop Point dünyada giderek yaygınlaşan yeni nesil ofis modelinin bir benzeri. Birçok firmanın bir arada sinerji içinde çalışmasına olanak sağlıyor. Woop Point, Flatofis içindeki önemli markalarla etkileşim sağlayarak aynı çatı altında olmanın avantajlarını yaşıyor. Sinpaş’ın Woop Point markasının çıkış noktası olarak seçtiği Flatofis, bu avantajları sağlayan önemli bir merkez konumunda.

“Birlikte çalışmaktan ilham alın” mottosuyla hayata geçen Flatofis’de, yenilenen ortak yaşam alanları ile tüm çalışanların keyifle vakit geçirebileceği, dinlenebileceği şekilde daha verimli bir çalışma ortamı sunuyor.

Çalışması hem ekonomik, hem de keyifli

Müşterilerine hem keyifli hem de ekonomik bir ofiste çalışma ortamı sağlayan Woop Point, ofis giderlerini en aza indirgiyor ve bir profesyonelin ihtiyacı olan her şeyi sunuyor. İş ortamına uygun peyzajı, enerjik renkleri, retro modern dekorasyon tarzıyla dikkat çeken Woop Point’in ayrıcalıkları ve hizmetleri şunlar: prestijli ve kolay ulaşılan iş adresi, müşteri odaklı ve dinamik iş gücü desteği, ofise 7/24 giriş imkanı, resepsiyon hizmeti ayda 5 gün 2’şer saatlik 10 kişiye kadar ücretsiz toplantı salonu kullanımı, ortak çalışma alanı, ek toplantı ihtiyaçlarında kişiye özel indirim, yüksek hızda internet, faks, fotokopi, yazıcı ve tarayıcı hizmetleri, elektrik, su, ısınma, soğutma, cafe alanında self servis çay & kahve & su ikramı ve temizlik hizmeti sunuyor.

Kiralanabilir şık ve donanımlı toplantı odaları

Action, Motivation, Inovation ve Vision isimli dört farklı toplantı odası seçeneği bulunan Woop Point, ihtiyaç duyulması halinde iş sahiplerine hızlıca toplantı ortamı sağlayabiliyor. Toplantı odaları konsantrasyon ve rahatlık açısından kullanışlılığa, sunumlar için de uygun teknolojik altyapıya sahip. Woop Poin’te iş sahipleri verimliliği arttıran yüksek donanımlı, ergonomik ofislerde projeksiyon cihazı, perde veya LCD ekranın yanı sıra beyaz tahta, flipchart, bilgisayar için ses sistemi, yüksek hızlı internet ve teknolojik imkanlarla sunumlarınızı kolaylaştırabilirsiniz. Ergonomik ekipmanlarla ve özel olarak tasarlanmış toplantı odalarını kullanırken hizmet önceliği verimli çalışmanız olan profesyonel bir ekip tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Gün boyu limitsiz filtre kahve, demleme çay, bitki çayları ve su ile kahvaltılıklar, meyve ve kurabiye ikramı ile lezzetle çalışırsınız. Toplantı paketi seçiminize göre toplantı salonunu kullanma imkanı sunuluyor.

Sanal ofis kiralama hizmeti

Woop Point sürekli seyahat eden, uzaktan çalışan ya da mevcut ofisini sık kullanamayanlar için ihtiyaca uygun sanal ofis kiralama hizmeti veriyor. İş sahipleri sanal ofis uygulaması sayesinde prestijli bir iş adresi ve iş telefonuna anında sahip olup diledikleri zaman kendilerine sunulan hazır ofislerde çalışabiliyor. Çağrılarınızı şirket isminizle deneyimli bir ekip karşılarken, evrak ve kargolarınız adınıza teslim alınır. Woop Point talep edildiğinde toplantı odalarını da müşterilerinin hizmetine açıyor. Aylık 190 TL’ye kiralanabilecek sanal ofis paketinde prestijli bir ofis adresi sahibi olmanın yanı sıra evrak, kargo ve postaların teslim alınması, kişiye özel saklanması veya ulaştırılması, Woop Point ortak çalışma alanlarının kullanımı ve bu alanlarının kullanımı esnasında limitsiz ikramlar da bulunuyor. Bu sayede fiziksel ofislerinize yüksek maliyet ödemek ve ofis giderlerini hesaplamak zorunda kalmaz, hem zamandan hem de bütçeden kazanabilirsiniz.

Co-working alanları

Süresini çalışma sisteminize göre planlayacağınız saatlik, günlük ya da aylık paketlerle çalışmayı tercih ettiğiniz masayı rezerve ederek, bilgisayarınızı kurabilir, ofisten ayrılırken kişisel düzeninizi istediğiniz gibi bırakabilirsiniz. İş dünyasında işbirliği içinde ama bağımsız çalışmayı tanımlayan Co-working çalışma sistemine uygun alanlar da var. Bu alanlarda, farklı sektörlerden kişilerle bir arada çalışmak iş dünyasında yeni bağlantılar kurmak ve Woop Point’in tüm müşterilerine sunduğu ikram, çay-kahve servisi ve sekretarya hizmetlerinden faydalanmak mümkün. Bu kolaylıklar profesyonellerin sadece işlerine odaklanmasını sağlıyor.

Siz de çalışma saatlerinizi rahat, konforlu ve çevrenizde profesyonellerin olduğu bir ofiste geçirmek isterseniz, co-working alanları 10 TL’den başlayan saatlik profesyonel hizmetiyle Woop Point'te sizi bekliyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)