EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Aqua Creations​ Markasından Yeni Bir Zemin Aydınlatması: ToTeM Floor Lamp

TEPTA Aydınlatma’nın temsilciliğini yürüttüğü Aqua Creations markasının ikonik ToTeM isimli aydınlatma serisine yeni bir ürün daha katıldı. 

Tepta Aydınlatma tarafından temsilciliği yürütülen Aqua Creations markasının, ikonik ürün serilerinden biri olan ToTeM ailesinin yeni bir tasarımı sunuldu: ToTeM zemin lambası. Bu kez tavana monte edilen sarkıt versiyonu gibi güçlü LED ışıkları sayesinde herhangi bir alanı zeminden aydınlatabiliyor. Koleksiyonun diğer üyeleri gibi çok yönlü bir biçimde kullanılan ToteM zemin lambası aynı zamanda, alt kısmına konulan bir cisim ile dergiler ve kitaplar için bir yan sehpa görevi de görebiliyor. 

Üç farklı parçadan oluşan ToTeM ailesinde, her bir parçanın kendine özgü formları ve ölçüleri var. Her bir parçayı tek başına kullanabildiğiniz gibi, üç veya iki ToTeM zemin lambasını yanyana kullanarak bir ışıklı totem yaratabilmeniz mümkün. ToTeM parçaları kısa, uzun boylu, ince ve bodur olarak kendi içlerinde farklıdır ve mekanlar için benzersiz aydınlatma seçenekleri oluşturmak üzere gruplar halinde kullanılabilir.

Aqua Creations markasının kurucu ortağı Alby Serfaty ToTeM ailesini şu şekilde yorumluyor : “ToTeM eğlenceli ve çok yönlü bir tasarımdır. Her ToTeM bir insan gibidir; kendi şekli ve ışığı vardır ama birlikteyken en iyi şekilde çalışırlar.” 

TEPTA Aydınlatma’nın özellikle çağdaş mekanlarda, heykelsi, mimari ve ikonik bir atmosfer yaratmak üzere koleksiyonunda bulundurduğu Aqua Creations markasının bu son ürünü, modüler yapısı ile konut, rezidans projelerinden, özgün çizgisi ile ofis ve perakende sektöründeki çeşitli projelere kadar kullanım seçeneği sunuyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)