EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Yalın ve İnsan Odaklı Tasarımlar Zivella’da

Zivella’nın 76 parçadan oluşan yeni koleksiyonu, ofis ve yaşam alanlarını iletişimi kolaylaştıran mekanlara dönüştürüyor. 

Yeni nesil çalışma alanları ve ofislerin yanı sıra restoran, hastane ve okul gibi mekanların, değişen ihtiyaçlarına uygun yenilikçi çözümler geliştiren Zivella, insan odaklı tasarım yaklaşımıyla dikkat çekiyor. Zivella’nın bu yıla özel hazırlanan koleksiyonunda, yönetici ofislerinden ortak çalışma alanlarına, bekleme alanlarından toplantı salonlarına kadar iletişime ihtiyaç duyulan her mekâna özel çözüm yer alıyor.

Koleksiyonda dünyaca ünlü altı tasarımcının imzası var

Zivella’nın yeni koleksiyonu dünyaca ünlü tasarımcılar Alp Nuhoğlu, Burak Koçak, Burak Yeşilyurt, Oğuzhan Abdik, Setsu Ito ve Shinobu Ito tarafından tasarlanmış. 76 parçadan oluşan yeni koleksiyonlarını hazırlarken yalınlıktan ilham aldıklarını belirten Zivella Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Uzun, iletişimi kolaylaştıran ürünleriyle verimliliğe destek olduklarının altını çiziyor. Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında iş dünyası, eğitim, turizm ve sağlık alanındaki projelerin içinde ürün ve tasarımları ile yer aldıklarını aktaran Uzun, 1999 yılında Rize’de başlayan, Bakü’de devam eden mobilya sektöründeki deneyimini tüm dünyaya aktarmak için çalışmalarını sürdürdüklerini vurguluyor. 

Koleksiyonda bekleme alanlarına özel çözümler ön planda

Uzun, yeni koleksiyonlarını hazırlarken mekanlarda ortak kullanıma açık alanların ihtiyacı olan bekleme ürünlerine odaklandıklarını söylüyor. Müşterilerinin bu ürünlere gösterdiği ilgiden de çok memnun olduklarını aktaran Uzun, bekleme alanlarına yönelik otuzdan fazla ürüne imza attıklarını belirtiyor. Zivella’nın bu ürünleri arasında Beam, Bük, Kuka Bench, Salt ve Zen gibi tasarımlar yer alıyor.

Rize – Bakü – İstanbul hattı 

İstanbul’da yer alan fabrikasında üretim yapan Zivella’nın, Ankara, Antalya, İstanbul, Rize ve Bakü’de toplam altı mağazası bulunuyor.Tasarım, AR-GE ve üretimde uzman kadrosu, esnek ve modern hizmet yapısı ile Zivella, bu yıl ofis ve yaşam alanlarını iletişimi kolaylaştıran mekanlara dönüştürüyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)